Ті Рекс

Производитель:
Ukravit
Страна производитель:
Украина
Характеристика:
Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/л
Модель:
ti_rex
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Стоимость: 353.70 грн
(цена: 1768.50 грн)

Ті Рекс

Діюча речовина: Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/


Пропіконазол має широкий спектр фунгіцидної дії. Виявляє ефективність проти недосконалих грибів (базидиомицетов, аскомицетов і дейтеромицетов). Ефективність після півгодинного дощу не знижується.  Володіє високою активністю проти збудників борошнистої роси, іржі та плямистостей.  Надає сильну лікує дію. Активність знижується в прохолодну і вологу погоду. Відзначене деяке дію в газовій фазі. Зі збільшенням температури повітря фунгітоксічность пропіконазол підвищується. Тривалість захисної дії складає 3-5 тижнів.


Препарат ефективно працює, якщо дотримуватися температурних режимів, а саме вносити в грунт, коли середньодобова температура вище 10 градусів. Вносити препарат не рекомендується, якщо температура повітря перевищує 22 градусів по Цельсію. Вносити препарат треба у період вегітації рослини, щоб зменшити стресовий стан культури. Якщо купити Ті Рекс заздалегідь, то економія в коштах може складати 5-10%


Стійкі види. Слабо пригнічує кореневі гнилі та фузаріоз.

На зернових, як правило, достатньо однієї обробки. Повторне обприскування потрібно тільки в разі дуже ранньої появи хвороби. Остання обробка повинна бути за 30 днів до збирання врожаю.

У рослині речовина пересувається з Транспіраціонний струмом, але не переміщається з листя в колос. Оптимальним терміном обробки є другий-третій день після інокуляції. 

Препаративна  форма. Концентрат, що емульгується.

Хімічна група. Похідні триазолів.

Сумісність Ті Рекс

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.

Механізм дії Ті Рекс:

Системна дія. Механізм дії препарату полягає в інгібуванні біосинтезу поживних речовин патогенну, збільшенні інтенсивності фотосинтезу у листках культурних рослин. Пригнічення збудника відбувається з моменту проникнення діючих речовин препарату тканини рослини-живителя.


Культура

 

Норма витрати препарату, л

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Пшениця (яра та озима)

 

 

 

 

 

0,5

Борошниста роса, іржа бура, церкоспорельоз, гельмінтоспоріоз, піренофороз

 

 

 

 

30

Іржа (жовта, стеблова), септоріоз

Ячмінь (ярий та озимий)

Плямистість (сітчаста, темно-бура, смугаста), борошниста роса, іржа

Буряки цукрові

Борошниста роса, іржа, церкоспороз

20


Максимальна кратність обробок за сезон: 1

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га

Обприскування в період вегетації профілактично та за появи перших ознак хвороби. Обприскування проводять свіжоприготовленим розчином в суху погоду при швидкості вітру не більше 5 м/с, краще в ранковий (до 10 год) або вечірній час (18-21 год), не допускаючи зносу препарату на сусідні культури.

Токсичність.Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності (небезпечний при попаданні в очі)

Строки виходу працівників на обробленні площі для проведення механізованих робіт -3 доби, для ручних – не потребує.

 


Переваги препарату:

•Контролює широкий спектр хвороб рослин;

•Має захисну та лікувальну дії, що носять довготривалий характер;

•Є безпечним для культури при дотриманні регламентів застосування;

•Економічність та рентабельність.


Доставка Ті Рекс. Купити Ті Рекс можна з усіх регіонів України. Компанія Остер-Центр доставляє продукцію за 1-2 робочих дні

Якщо у вас лишилися питання по Ті Рекс спеціалісти компанії Остер-Центр проконсультують та нададуть всю додаткову інформацію щодо застосування препарату.

Остерігайтеся фальсифікату! Компанія Остер-Центр, є офіційним дистриб’ютором всієї продукції компанії «Укравіт». Тому всі клієнти, можуть бути спокійні що якість і ціна на Ті Рекс буде найкращаСпецификация:

Параметр
Действующее вещество Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/л
Фасовка 5 л