Гербицид Бетанал Эксперт

Производитель:
Bayer
Модель:
0033
Условия оплаты и доставки
Цена: 732.45 грн
(Итого к оплате: 0.00 грн)

Бетанал Експерт

 

Гербіцидний стандарт у вирощуванні цукрових буряків.

·  Контроль широкого спектру бур’янів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках (таких як лобода, щириця, гірчаки, всі хрестоцвіті).

·  Можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних завдань боротьби проти бур’янів на конкретному полі.

·  Зручність зберігання та застосування; простота приготування робочого розчину і внесення препарату.

·  Гнучкість у застосуванні, виборі часу і кількості обробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.

·  Відповідність високим екологічним стандартам.

Діюча речовина. Фенмедифам, 91 г/л + десмедифам, 71 г/л + етофумезат, 112 г/л

Препаративна форма. концентрат, що емульгується.

Сумісність. Бетанал® Експерт поєднує високу гербіцидну ефективність діючих речовин за впливу на широкий спектр бур’янів з відмінним захистом культурних рослин. Ця селективність ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз і утворення хімічних сполук, які відбуваються в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються

Спектр дії. Однорічні широколисті та деякі злакові бур’яни.

Графік застосуванняСлабкий початковий ріст і сильна реакція молодих рослин цукрових буряків на конкуренцію з боку бур’янів потребують знищення бур’янів упродовж тривалого періоду. Застосування гербіциду Бетанал® Експерт для послідовної багаторазової обробки посівів після сходів гарантує тривалий контроль над бур’янами.

Рекомендується проводити до трьох обробок для контролю послідовних сходів бур’янів.
Першу обробку слід проводити у фазі сім’ядолей бур’янів. Другу й третю обробки слід проводити, коли наступні сходи бур’янів будуть у фазі сім’ядолей.
В разі із внесенням гербіциду на полях, засмічених такими бур’янами, як гірчаки, рекомендується додавати до бакового розчину препарат-партнер. Загальна кількість обробок може коливатися у межах максимальної дози обробки за сезон.

Токсичність. 

Похожие товары