• Текамин Раіс, р.
  • Текамин Раіс, р.

Текамин Раіс, р.

Цена: 916.56 грн
(Итого к оплате: 916.56 грн)

Виробник: 

AgriTecno Fertilizantes / Агрітекно Фертілізантес

Упаковка: 1л, 5л та 20л

Опис стимулятора росту Текамін Раіс:

·         підвищує ефект укорінення;

·         покращує ріст всмоктуючих кореневих волосків;

·         збільшує відсоток схожості і рівномірність вегетативного розвитку;

·         забезпечує швидке відновлення після пересадки.

Дія препарату:
Текамін Раіс- біостимулятор росту на основі натурального рослинного екстракту, що впливає на кореневу систему рослини, активізує розвиток і зростання. До складу рослинного екстракту входять L-амінокислоти з прекурсораміукорінювачами і вітамінами. Натуральний екстракт з морських водоростей, багатий на цитокініни і ауксини, стимулює розвиток кореневої системи і вегетативний ріст. Полісахариди є джерелом легкодоступної енергії для рослини, для грунтового мікробного середовища, покращують клітинне харчування і стимулює ріст кореневої системи.

Мікроелементи, які входять до складу препарату, наприклад: мідь, цинк, залізо, марганець, бор ― життєво необхідні рослині і сприяють запобіганню виникнення дефіцитних станів. Здатність амінокислот збільшувати проникність клітинних мембран і хелатувати мікроелементи дає можливість проникати мікроелементам в органи рослини і швидко засвоюватися в них.

Фахівці рекомендують застосовувати препарат, якщо необхідно стимулювати розвиток кореневої системи, в насінництві, розсадниках, сільгосп-розплідниках, в складний період пересадки, або ж після травм, нанесених кореневій системі надлишком вологи, посухою, різними захворюваннями, шкідниками, підвищеної солоністю грунту і т.д.

Застосування:

Для кореневого підживлення картоплі, овочевих, плодово-ягідних культур, виноградників, тютюну, квітково-декоративних культур в умовах відкритого і захищеного грунту при необхідності протягом усього вегетаційного періоду. Текамін Раіс вноситься в кореневу зону через систему крапельного поливу і традиційним поливом, зануренням в розчин, впорскуванням (ін'єкцією), або поливом грядок із застосуванням ранцевого обприскувача таким чином, щоб забезпечити проникнення препарату в кореневу зону.

 

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 1 л.