Фунгицид Инфинито 60 мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505075
Условия оплаты и доставки
Цена: 60.03 грн
(Итого к оплате: 60.03 грн)

Фунгіцид Інфініто® (60 мл)

Інфінто– системний фунгіцидом, призначений для обробки картоплі, овочевих рослин від збудників різноманітних захворювань. Фунгіцид активно застосовується для захисту картоплі в боротьбі з фітофторозом, пероноспорозом огірків та капусти для обробки в період вегетативного розвитку культур.

перевагамиІнфінто фунгіциду є:

 

- надійний у боротьбі з багатьма інфекційними захворюваннями, такими як картопляний фітофтороз та огірковий переноспороз;

- володіє новітнім механізмом двох діючих компонентів з різними впливами на збудники хвороб;

- проявляє довготривалий ефект;

- слугує стимулятором росту та розвитку оброблених рослин;

- має високу стійкість до опадів.

 

Особливості застосування фунгіциду Інфінто:

Обприскування картоплі від фітофторозу проводиться в період вегетаційного процесу при  нормі затрат 15 мл на 1 сотку. Остання обробка відбувається до 10 днів до збору урожаю.

Для обробки огірків та капусти в боротьбі з несправжньою борошнистою росою – 15 мл на сотку. Остання обробка для огірків – до 14 днів перед збиранням урожаю, для капусти – за 10 днів.

Найбільший ефект обробки досягається при великій вірогідності інфікування – в період, коли спостерігаються найбільш сприятливі умови для розвиткузахворювання. Якщо присутнє різке спалахування  інфекції, то повторне обприскування проводиться через 10 днів, якщо звичайне – через 14 днів.

Назва реєстрації:Інфініто® 61 SС, 687,5 к.с.

Номер реєстрації:А 01695

Спецификация:
Параметр
Фасовка 60 мл.