Фунгицид Консенто 100мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505078
Условия оплаты и доставки
Цена: 123.26 грн
(Итого к оплате: 123.26 грн)

Фунгіцид Консенто (100 мл)

 

Консенто – фунгіцид системного та контактного впливу для обробки помідорів та картоплі від фузаріозу та альтернаріозу, цибулі – від переноспорозу, стимулює ріст та розвиток рослин.  Найкраще діє в профілактичних цілях, або ж на самому початку зараження. Дуже гарно споріднюється з листковою восковою поверхнею рослин та утворюєзахисну оболонку. Не викликає звикання у збудників захворювань.

 

Спектр дії Консенто фунгіциду:

При обприскуванні картоплі та помідорів від фітофторозу та альтернаріозу, цибулі від переноспоріозу, обробка здійснюється на вегетаційному етапі з рекомендованою нормою20 мл на 5-8 л води для сотки.

Найбільш ефективно препарат проявляє себе при обробці в цілях профілактики захворювань, рідко – при первинному зараженні. Якщо захворювання має характер різкого зростання, то повторна обробка повинна проводитись через 10 днів після первинної, якщо ж інфікування незначне, то через 14 днів. Максимально допустимою кількістю обробок за сезон є 3 рази, причому остання повинна проводитись не пізніше, як за 14 днів до збирання врожаю.

Назва реєстрації:Консенто® 450 SС, к.с

Номер реєстрації:А 01926

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.