Фунгицид Коронет 10мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505052
Условия оплаты и доставки
Цена: 29.85 грн
(Итого к оплате: 29.85 грн)

Фунгіцид Коронет (10 мл)

 

Препарат Коронет являється фунгіцидом системної , мезосистемної, лікувальної дії в боротьбі з великою кількістю хвороб газонів. Він являється надзвичайно ефективним для захисту від антракнозу, володіє миттєвою та довготривалою дією. Препарат має стійкість до опадів і може використовуватись в якості обприскування на протязі всього року.

 

Спектр застосування Коронет фунгіциду та його особливості:

Для обробки газонів, кукурудзи, соняшників та соєвих насаджень в боротьбі з фітофторозом, переноспорозом та альтернаріозом. Обробка здійснюється на вегетаційному етапі.

Для обробки газонів трави в боротьбі з фузаріозом, доларовою плямистістю, червоною ниткою, іржею, антракнозом, норма препарату складає 10 мл на 5 л води з розрахунком однієї сотки землі. Максимально допустиме число обробок за сезон складає 1-2 рази.

Для обприскування кукурудзи від іржі та гельмінтоспоріозу, соняшників від іржі та сірої гнилі, соївідіржі, борошнистої роси, антракнозу, рекомендована норма затрат препарату складає 0,6-0,8 л на га.Максимальною кількістю обробок за весь сезон є 2 рази.

Для досягнення найбільш дієвого результату обробки, необхідно здійснювати профілактичне обприскування або при перших проявах захворюваності. Для обробки газонів необхідно здійснювати обробку перед зимуванням або в період вегетації. Він володіє високим профілактичним та лікувальним впливом. Якщо в день обробки передають дощі, то таку обробку варто здійснювати не пізніше як за годину до опадів. Як тільки фунгіцид висихає на обробленій культурі, одразу ж опади стають не страшними. Обробка може здійснюватись навіть в період холоду, аж до приморозків.

 

Після обприскування газону необхідно стриматись від його косіння мінімум дві доби. Не викликає процесу виникнення фіто токсичності на будь-яких етапах розвитку рослин, що піддаються обробці. Період між обробками повинен складати 20 днів. Остання обробка кукурудзи та соняшників повинна здійснюватись не пізніше як за 50 днів до збирання урожаю, для сої вона складає 20 днів. Здійснювати будь-які роботи на обробленій ділянці дозволяється тільки через тиждень після обприскування для ручних робіт та через 3 дні — після механічних.

 

Назва реєстрації:Коронет® 300 SC, к.с.

Номер реєстрації:А 02104

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.