Фунгицид Квадрис 100мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505063
Условия оплаты и доставки
Цена: 212.33 грн
(Итого к оплате: 212.33 грн)


Фунгіцид Квадріс 250 SC – 100 мл.

Діючий компонент: азосистробін, місткістю 250

Клас хімії: стробілурини

Форма випуску: суспензійний концентрат

Токсична група: III (малотоксичний, згідно класифікації ВООЗ)

Тара: пакети по 6 мл, флакони 300 мл

 Особливості використання Квадріс 250 фунгіциду

Для приготування робочого розчину необхідно розвести 6 мл препарату в 5 л води.

Для обприскування огірків необхідно взяти 6 мл препарату, причому 5 л робочої рідини достатньо для обприскування 1 сотки ділянки в боротьбі зі справжньою та несправжньою борошнистою росою, антракнозом.

Помідори: препарату – 6мл, робочого розчину 5л на 1 сотку від фітофторозом, альтернаріозом, бурою плямистістю.

Цибуля: кількість фунгіциду: 6 мл, витрата робочого розчину – 5 мл для 1 сотки. Ефективно бореться проти переноспорозу, фузаріозного в’янення, гнилі.

Якщо обробити капусту за 10 днів до періоду збирання урожаю з витратною препаративною нормою 6мл, а робочого розчину 5 мл на сотку, то забезпечується ефективне зберігання її від гнилі.

Картопля обробляється в боротьбі з альтернаріозом та фітофторозом з витратною нормою препарату – 6мл, а робочим розчином – 5мл на сотку ділянки насаджень.

Для обприскування виноградників від чорної плямистості, сірої гнилі, оїдіуму, мільдью необхідно взяти 8 мл препарату для обприскування 1 сотки ділянки 5 л робочої рідини.

При обробці овочевого гороху в боротьбі з переноспорозу, аскохітозу та борошнистої роси витрата препарату складає 8 мл, робочого розчину – 5мл на 1 сотку.

Обробку виноградників та овочевого гороху дозволяється здійснювати для приватних секторів.

Для того, щоб не допустити виникнення резистентності по відношенню до отриманих культур та забезпечену високий ефект препарату, необхідно забезпечити чергування обробок з препаратами Топаз 100 ЕС к. е.Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г. Або ж використовувати фунгіцид в бакових сумішах з іншими препаратами подібної дії.

Фунгіцид  Квадріс 250 SC є неймовірно ефективним фунгіцидом, що відноситься до нової групи стробілуринів. Він володіє системним, профілактичним, лікувальним, викорінюючим та транс ламінарним впливом. Період лікувального впливу триває 2 доби. Такий вплив знищує збудників захворювань на інкубаційному етапі розвитку.

Препарат являє неймовірну цінність в аграрному господарстві завдяки захисту овочевих рослин в боротьбі з борошнистою росою, макроспоріозом, фітофторозом, плямистостями різних типів, несправжньою борошнистою росою. Він позитивно впливає на процес плодоношення рослин шляхом подовження цього періоду на 2-3 тижні та покращує процес зберігання плодів у сховищах. Фунгіцид  відноситься до малотоксичного класу - ЛД50 > 2000 мг/кг та не несе токсичності для корисних комах, у тому числі бджіл, а також для людей та навколишнього середовища. Захисний період триває до 12-14 днів.

Захисна дія оброблених культур складає: 5 днів для помідорів та огірків, 7днів для картоплі та капусти, 14 днів – для цибулі.

Для капусти максимально допустимим числом обробок за сезон є 1 раз, для картопляних насаджень – 2 рази, для помідорів – 3 рази. Тобто найбільшим числом обробок для обприскування овочевих рослин є 3 рази за весь сезон, але не більше ніж 2 рази підряд одним і тим же препаратом.

Купити Квадріс 250 SC не складає ніяких труднощів, достатньо замовити через інтернет з забезпеченням доставки по всій Україні, а також по місту Києву за приємною ціною. 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.