Фунгицид Медян Экстра 20мл

Производитель:
Sumi Agro
Модель:
10505052
Условия оплаты и доставки
Цена: 8.81 грн
(Итого к оплате: 8.81 грн)

Фунгіцид МЕДЯН ЕКСТРА 350 SC, КС

Препарат Медян Екстра 350 SC являється фунгіцидом, який має неймовірно ефективний контактний вплив на грибкові та бактеріальні збудники захворювань сільськогосподарських культур.

Форма випуску: суспензійний концентрат

Діючий компонент: хлорокис міді, місткістю 350 г/л

Виробник: підприємство по виготовленню хімікатів АТ «ОРГАНІКА АЗОТ», Польща

Упаковка: пакет на 20 мл

Для обробки плодових, рекомендованою нормою робочого розчину буде 1000 - 1500 л/га.

Для обробки ягідників, рекомендованою нормою робочого розчину буде 500 - 900 л/га.

Основні переваги фунгіциду Медян Екстра 350 SC:

 • володіє надзвичайним впливом проти грибкових та бактеріальних збудників захворювань культур;
 • характеризується миттєвою дією внаслідок високої препаративної ефективності;
 • миттєвий захисний вплив образу ж після обробки;
 • не є фітотоксичним по відношенню до оброблених рослин;
 • має властивість утворювати захисну оболонку на оброблених культурах задля перешкоджання проникнення збудників хвороб;
 • не є токсичним для інших рослин;
 • характеризується розповсюдженим використанням в інтегрованих системах захисту.

Дієвий механізм препарату та його застосування:

 • так як Медян Екстра 350 SC фунгіцид має контактну дію, то він має неперевершений протигрибковий та протибактеріальний вплив;
 • сприяє повному припиненню проростання грибкових спор під час обробки в цілях профілактики або на початку розвитку захворювання;
 • мідь, що входить до складу препарату сприяє зупинці поділу бактеріальних клітин та їх розвитку, при попаданні на оброблену поверхню культури;
 • препарат створює захисну плівку на поверхні рослини, що піддалась процедурі обприскування;
 • володіє профілактичною, бактерицидною та дезінфікуючою дією.

Ефективне використання препарату спостерігається в період ризику розвитку захворювань в профілактичних цілях або ж з лікувальною метою на початковій стадії інфікування. Рекомендованою порою доби для процедури обприскування являється ранок або вечір зі швидкістю вітру не більше як 5м/с. Наступні обробки рекомендується проводити з переривом з 7-10 днів, причому інтервал між ними напряму залежить від ступеню захворюваності та умов навколишнього середовища.

Для обробки насаджень цукрових буряків та інших овочевих рослин рекомендується проводити дрібно крапельну процедуру обприскування. Для досягнення найбільш ефективного результату обробки необхідно здійснювати рівномірне та щедре обприскування до досягнення «мокрого стану».

Норми використання фунгіциду Медян Екстра 350 SC:

Для обробки яблуневих та грушевих садів в боротьбі з паршею та листковими плямистостями, необхідно використовувати 1,5-2,0 кг/га препарату. Максимальною кількістю обробок за цілий сезон є 3 рази, перша повинна здійснюватись в період вегетації.

Для обприскування виноградників для захисту від антракнозу та мільдью на вегетаційному етапі, норма затрат діючої речовини становитиме 2,5-3,5 кг/га. Найчастіше можна використати не більше 4 обробок за сезон росту рослин.

Для обробки помідорів в боротьбі з фітофторозом, макроспоріозом та бурою плямистістю, огірків від переноспорозу, бактеріозу та антракнозу, рекомендованою нормою затрат препарату буде 2,0-2,5 кг/га, що проводиться на вегетаційному етапі. Максимально допустиме число обробок за сезон складає 3 рази.

Особливості використання препарату в світовій практиці:

Для обробки картопляних насаджень в боротьбі з фітофторозом, рекомендована норма препаративних затрат складає 3 - 4 л/га.

Для обприскування хмелю від борошнистої роси, рекомендована норма препаративних затрат складає 500 мл препарату на 100 л води на 1 га.

Для обробки яблуневих садів та грушевих садів в боротьбі з паршею, кісточковою гниллю, дрібною листковою плямистістю, білою плямистістю, бактеріальним раком рекомендованою нормою затрат препарату буде 1,5-2,0 л/га. Якщо обробка здійснюється проти бактеріального опіку - 1,5-2,0 л/га, причому обробка повинна здійснюватись на етапі цвітіння дерев та 1,0 л/га – на етапі плодового дозрівання.

Для вишневих, черешневих та абрикосових дерев в боротьбі з бактеріальним раком, коричневою плямистістю та листковою гіркуватістю, рекомендованою нормою затрат фунгіциду буде 2,0 - 3,0 л/га.

Для обприскування персикових насаджень від листкової кудрявості норма затрат препарату складає 2,0 - 3,0 л/га.

Для оброблення смородини від стовпчастої іржі та листкового обпадання, рекомендаційна норма витрат фунгіциду становить 3,0 л/га.

Для обробки виноградників в боротьбі з борошнистою росою, рекомендована норма препаративних затрат становить 3,75 л/га.

Для обприскування помідорів в захисті від бактеріальної плямистості, альтернаріозу, фітофторозу та септоріозу, рекомендована норма витрат препарату складає 2,0 - 2,5 л/га для ґрунтових насаджень, якщо ж помідори висаджені під накриттям, то - 300 мл на 100 л води на 1 га.

Для обробки огірків в захисті від бактеріальної плямистості, антракнозом та борошнистою росою, рекомендована норма витрат препарату складає 2,0 - 2,5 л/га для грунтових насаджень якщо ж огірки висаджені під накриттям, то - 300 мл на 100 л води на 1 га.

Для обробки декоративних культур від бактеріозу, рекомендована норма препаративних затрат становить - 300 мл на 100 л води на 1 га.

Для обробки троянд, висаджених на ґрунті в цілях захисту від чорної плямистості та борошнистої роси, рекомендована норма препаративних затрат становить - 200 мл на 100 л води на 1 га.

Ціна препарату може коливатись в невеликих межах, але взагалі вона досить не високою. Найзручніше купити фунгіцид Медян Екстра 350 SC можна у Києві, з можливістю доставки в будь-яку точку міста або ж з можливістю самостійного вивозу при бажанні, а також з пересилкою по всій Україні в короткі строки вантажними перевезеннями.

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.