Фунгицид Мелоди Дуо 100 гр

Производитель:
Bayer
Модель:
10505217
Условия оплаты и доставки
Цена: 105.92 грн
(Итого к оплате: 105.92 грн)

Фунгіцид Мелоді ® Дуо (100 г)

Препарат Мелоді Дуо  66,8 WP, з.п. являється комбінованим фунгіцидом системної та контактної дії, що мітить у своєму складі два діючих компоненти з різними дієвими механізмами, що застосовується для обробки картоплі та виноградників в боротьбі зі збудниками грибкових захворювань.

 

Дієвий механізм Дуо Мелоді фунгіциду:

 

Діючий компонент, що має системну дію допомагає майже миттєво проникати в оброблену культуру та рівномірно розподілятись в ній в напрямку знизу вверх. Він діє на спори патогенних збудників шляхом їх пригнічення та використовується в цілях профілактики та лікуванні.

 

Діючий компонент, що має контактний вплив та дієвий механізм підтримує та сприяє більш кращому впливу системного компоненту на збудників патогенів. До складу препарату входить цинк в достатній кількості, який слугує як підживлювальний матеріал для рослини, завдяки чудовому впливу на неї. Так для обробки культур фунгіцидом при нормі затрат препарату 2,5 кг на га землі дає рослинам 460 г цинку внаслідок додаткового підживлення.

 

Основні переваги препарату:

 

    високоефективно захищає картоплю від фітофторозу, виноградників від мільдью;

    здійснює профілактичний, лікувальний та антиспорулянтний вплив;

    комплексне поєднання системного та контактного впливу на захворювання;

    здійснює цинкове підживлення оброблених культур;

    являється малотоксичним препаратом.

 

 

Спектр застосування та його особливості:

 

Фунгіцид Мелоді Дуо використовується для обробки картоплі від фітофторозу та альтернаріозу, виноградників від мільдью. Обробка здійснюється методом обприскування на етапі вегетації.

 

Найбільш ефективне використання препарату спостерігається в профілактичних цілях або ж на початку інфікування на початковій стадіє вегетаційного процесу. Характеризується тривалою дією, що сягає кількох тижнів.

 

Препарат широко використовується В фермерських господарствах на Україні. Оцікувальний період обробки для виноградників складає до 50 днів, для картоплі – до 40 днів. Максимально допустиме число обробок складає 2 рази за весь сезон.

 

Назва реєстрації:Мелоді Дуо 66,8 WP, з.п.

Номер реєстрації:А № 03693

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.