Фунгицид Ридомил Голд 25г

Производитель:
Bayer
Модель:
10505037
Условия оплаты и доставки
Цена: 20.08 грн
(Итого к оплате: 20.08 грн)

Фунгіцид Ридоміл Голд МЦ 68 WG

Даний препарат містить 640 г / кг манкоцеб і 40 г / кг металаксилу. Знаходиться в хімічній групі феніламідів. Випускається продукт у вигляді водорозчинних гранул розфасованих по 25-ти і 50-ти грамовим упаковкам. Володіє 3-м рівнем токсичності.

Використання фунгіциду

Ридоміл Голд МЦ фунгіцид використовується таким чином: 25 г препарату розводять у 5 літрах води або 50 г - в 10 літрах. Даною речовиною обробляються картопля, помідори, огірки, виноград, цибуля і тютюн. Витрата препарату становить 50 г, а готового розчину - 5 л / сотка і тільки для винограду витрата складає 2л / сотка. Оберігає рослини від захворювань фітофторозом, борошнистою росою, пероноспорозом.

Фунгіцид Ридоміл Голд МЦ 68 WG відмінний продукт подвійного впливу завдяки таким активним інгредієнтам, як металаксил і манкоцеб. Дані речовини проникають в рослину і захищають не тільки листя і стебло, але й плоди, коріння і ягоди. Продукт має лікувальну і захисним ефектом. Може використовуватися при початку розвитку захворювань. Добре захищає картоплю при складуванні її в приміщенні. Ридоміл забезпечує культури тривалим захисним періодом - до 2-х тижнів, що на 4-6 днів більше, ніж у інших речовин. Нешкідливий для бджіл і птахів.

Застосовувати препарат можна до 3-х разів за один сезон, роблячи паузи. Період очікування для огірків - 10 діб, для помідор - пару тижнів, виноград - 25 діб, а цибулю, яка не на перо - місяць.

Фунгіцид Ридоміл Голд МЦ 68 WG не дорогий препарат, так що купити за доступною ціною можна завжди швидко і легко. Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній по Україні та місту Києву.

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.