Фунгицид Авиатор Xpro

Производитель:
Bayer
Модель:
0235
Условия оплаты и доставки
Цена: 1689.24 грн/литр
(Итого к оплате: 8445.36 грн)

Авіатор Xpro

 

Суперфунгіцид на ячмені та пшениці проти комплексу захворювань.

·  Новий механізм дії на патоген

·  Довготривала дія

·  Підсилює фотосинтетичну активність рослин

·  Неперевершений проти плямистотей листя.


Діюча речовина. протіоконазол 150 г/л, біксафен 75 г/л.

Препаративна форма. Концентрат, що емульгується

Сумісність. Авіатор Xpro можна змішувати з багатьма регуляторами росту, рідкими добривами, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами. Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність

ВластивостіАвіатор Xpro - новий неперевершенний фунгіцид проти плямистостей листя на ячмені. Авіатор Xpro спеціально розроблений для використання на ячмені для боротьби з властивими йому хворобами, серед яких головна — це збудники плямистостей листя. Препарат має найбільш довготривалу захисну дію, яка перевищує декілька тижнів. Авіатор Xpro в своєму складі має нову діячу речовину біксафен з нового класу піразолкарбоксамідів, який відкриває нову еру діючих речовин для боротьби із захворюваннями на зернових культур. За рахунок двох діючих речовин з різних хімічних груп та з різним механізмом дії, препарат здатний контролювати широкий спектр збудників.

Застосування. Максимальна ефективність на ячмені досягається за дворазового застосування: перше внесення має бути у фазі кущення — 0,4 л/га, а наступне — у фазі середини трубкування культури — 0,4 л/га. У разі швидкого розвитку хвороби рекомендується використовувати норму 0,5 л/га та повторну 0,5 л/га. На пшениці препарат краще застосовувати в період від початку кущення до прапорцевого листка.

Спектр дії. 

Культура

Об’єкт

Норма витрати, л/га

Макс. кількість обробок