Фунгицид Консенто 450 SC

Производитель:
Bayer
Характеристика:
фенамідон, 75 г/л, пропамокарб-гідрохлорид, 375 г/л
Модель:
0296
Условия оплаты и доставки
Цена: 467.50 грн/литр
(Итого к оплате: 2337.50 грн)


Консенто

Фунгіцид трансламінарно-системної дії

 

·  Поєднання двох діючих речовин з принципово різними механізмами дії запобігає резистентності.

·  Можливість контролювати змішану інфекцію.

·  Профілактична, лікувальна* і антиспорулянтна дія.

·  Додатковий стимулюючий ефект.

·  Сприятливі токсикологічні характеристики - відповідність умовам food chain.

Діюча речовина. фенамідон, 75 г/л, пропамокарб-гідрохлорид, 375 г/л

Препаративна форма. концентрат суспензії

Механізм діїФенамідон порушує процес дихання в мітохондріях клітин збудника. Пропамокарб-гідрохлорид порушує процесс біосинтезу фосфоліпідів і жирних кислот.

ВластивостіКонсенто® — препарат, який містить діючу речовину фенамідон з класу імідазолінонів з мезостемним механізмом дії та пропамокарб-гідрохлорид з класу карбаматів з системним механізмом дії.

Унікальним є поєднання подвійної дії препарата — проти альтернаріозу і фітофторозу пасльонових — з системним механізмом дії проти фітофторозу, яке надає чудову можливість працювати проти змішаного типу інфекції. Водночас, як і всі препарати, що містять пропамокарб, Консенто має здатність стимулювати ріст рослин.

Системність пропамокарбу є запорукою міцної профілактичної дії проти фітофторозу. Механізм дії фенамідону забезпечує профілактичний, антиспорулянтний і частковий лікувальний ефект проти обох збудників. Препарат також ефективний проти несправжньої борошнистої роси на багатьох культурах.

Фітофтороз картоплі і томатів вважається найнебезпечнішою хворобою цих культур. Ураження рослин хворобою може дуже швидко спричинити повну втрату врожаю за умови недостатнього захисту культури.

Прохолодні вологі ночі і теплі дні створюють оптимальні умови для розвитку фітофторозу. Уражене фітофторозом листя з зовнішнього боку покривається жовто-зеленими водянистими плямами, які пізніше стають коричневими. В умовах підвищеної вологості чи в дощову погоду на нижньому боці листка утворюється біле нашарування грибкової цвілі, що є характерною ознакою хвороби. Більш того, спори гриба змиваються дощем з листя і стебел, а після попадання в ґрунт вражають бульби картоплі, що призводить до значної втрати врожаю.

Альтернаріоз або бура плямистість картоплі і томатів, збудниками якої є Alternaria solani і A. alternata — хвороба, яка набула поширення з потеплінням клімату.

З'являється зазвичай раніше фітофторозу, через що її називають також «рання гниль».

Тепла погода створює оптимальні умови для розвитку хвороби: як правило, на листовій поверхні утворюються маленькі темні плями, або великі з концентричними темнішими колами з світлим обрамленням. На томатах альтернаріоз спричиняє також гниль плодів
.


Застосування..


КАРТОПЛЯ
2,0 л/га - проти альтернаріозу, фітофторозу
Максимальна кількість обробок - 2
Термін очікування — 20 діб.


ТОМАТИ
2,0 л/га — проти альтернаріозу, фітофторозу
Максимальна кількість обробок — 2
Термін очікування — 14 діб.