Фунгицид Пасадобль

Производитель:
Bayer
Модель:
0403
Условия оплаты и доставки
Цена: 596.96 грн
(Итого к оплате: 596.96 грн)

Пасадобль

 Новий фунгіцид контактно-системної дії проти мілдью винограду.

·  Найкращий продукт в застосуванні на початку сезону проти мілдью.

·  Довготривалий захист.

·  Поєднання контактної та системної дії.

·  Профілактична, лікувальна та антиспрорулянтна дія.

·  Ефективний також проти ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі винограду.

·  Новий механізм дії на патоген


Діюча речовина. Флуопіколід, 50 г/кг + пропінеб, 650 г/кг.

Препаративна форма. гранули, що диспергуються у воді.

ВластивостіПасадобль — новий контактно-системний фунгіцид, який містить дві діючі речовини з різними механізмами дії.
Флуопіколід відноситься до нового хімічного класу і володіє винятковим механізмом дії з відсутньою перехресною резистентністю до інших Ооміцетових фунгіцидів. Флуопіколід забезпечує високий рівень захисної дії з антиспорулянтним та лікувальним потенціалом. Розподілення в рослині відбувається системно, через ксилему (акропетально), також проявляє відмінну трансламінарну активність — перерозподіл крізь листкову пластину на протилежний бік, максимально забезпечуючи краще покриття та захист.
Флуопіколід починає діяти одразу після потрапляння на поверхню рослини. Проявляє швидку та унікальну дію на зооспори: за личині секунди зооспори припиняють рух, за декілька хвилин гинуть — набухають та «вибухають». Якщо зараження рослини вже відбулося, блокується подальший розвиток міцелію.
В додаток до речовини системної дії — флуопіколіду — препаративна форма містить також діючу речовину контактної дії — пропінеб, який блокує проростання спор, завдяки різнобічній дії на метаболізм патогена (блокує: дихальний ланцюг на декількох етапах й метаболізм вуглеводів і білків в мембранах клітин), забезпечує високу ефективність та унеможливлює розвиток резистентності. Діюча речовина характеризується дуже дрібними частками, що забезпечує відмінне розподілення та адгезію з поверхнею листка. Крім того, пропінеб містить у своєму складі легкодоступний та важливый для рослини мікроелемент цинк (Zn), що забезпечує одночасне підживлення. Обробка препаратом Пасадобль забезпечує додаткове внесення 365 г цинку на 1 га.
Пасадобль проявляє високу ефективність проти супутніх збудників хвороб винограду: ескоріозу (чорної плямистості) та чорної гнилі

Застосування.

ВИНОГРАД
Мілдью. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1,5–2,0 кг/га
Максимальна кратність обробок – 3.
Строк від останньої обробки до збирання урожаю — 50 днів

 Максимальна кількість обробок 2-3.

Похожие товары