Фунгицид Сакура КС

Производитель:
Sumi Agro
Модель:
0396
Условия оплаты и доставки
Цена: 354.38 грн/литр
(Итого к оплате: 1771.90 грн)

АКІРА КС Нові можливості для комплексного захисту саду!!! ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії ДІЮЧА РЕЧОВИНА: каптан (370 г/л) + рослинна олія 17%

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії

ДІЮЧА РЕЧОВИНА: каптан (370 г/л) + рослинна олія 17%

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
препарат має як профілактичну, так і лікувальну дію
контролює комплекс хвороб в саду (парша, плодові гнилі, має побічну дію на борошнисту росу);
препарат може застосовуватися в період цвітіння;
препарат стійкий до виникнення резистентності;
безпечний для бджіл, птахів та корисної ентомофауни;
на 40% зменшено пестицидне навантаження на сад (в розрахунку по діючій речовині);
за рахунок нової формуляції та наявності рослинної олії покращено покриття поверхні листа;
покращена розчинність препарату та сумісність із більшістю пестицидів;
відсутність фітотоксичності

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:

АКІРА є контактним фунгіцидом широкого спектру дії і призначений для захисту яблуні від парші (Venturia enaequalis), сірої гнилі плодів, крім того, АКІРА блокує зараження гнилями під час цвітіння (Stemphylium, Alternaria, тощо). Також завдяки спеціальній формуляції проявляє побічну дію на борошнисту росу (Podosphaera leucotricha Salm).

АКІРА може використовуватися для захисту винограду від мілдью (Plasmopara viticola), оїдіуму (Uncinula necator Buril.), чорної плямистості (Phomopsis viticola Sacc), інфекційного всихання (Sphaeropsis malorum Berk., Eutypa armeniaceae Hansf et Carter), сірої (Botrytis cinerea Pers.) та білої гнилі (Sclerotinia sclerotiorum).

Препарат застосовується для профілактики захворювань, а також як ефективний лікувальний засіб на початковій стадії інфікування.

Дія фунгіциду АКІРА базується на різних функціональних порушеннях життєдіяльності патогенів, що призводить до їхньої загибелі і виключає імовірність виникнення резистентності до препарату.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для попередження ураження яблуні паршею першу обробку препаратом АКІРА проводять, як правило, у фазу «зеленого конусу». АКІРА починає діяти одразу після обробки, із захисним періодом до двох тижнів залежно від погодних умов, наступні обробки фунгіцидом АКІРА проводять з інтервалом 7-14 днів чергуючи їх з іншими фунгіцидами.
За необхідності АКІРА може застосовуватися в період цвітіння без ризику для комах запилювачів і контролювати одночасно комплекс хвороб – паршу, плодові гнилі (моніліоз, степфіліум) та борошнисту росу. За умови сильного ураження борошнистою росою необхідно застосовувати бакову суміш із системним фунгіцидом ТОПСІН®-М.
В системі захисту садів препарат може застосовуватися як в чистому вигляді, так і в суміші із іншими пестицидами.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ: 800 - 1000 л/га