Фунгицид Винцит Форте к.с.

Цена: 565.88 грн/литр
(Итого к оплате: 2828.84 грн)

Відмінний фунгіцид – протруйник, що гарантує найбільш ефективний та пролонгований захист від існуючих хвороб сходів і кореневої системи. Вінцит Форте SC, к.с.

Відмінний фунгіцид – протруйник, що гарантує найбільш ефективний та пролонгований захист від існуючих хвороб сходів і кореневої системи.

Вінцит Форте SC, к.с. – новітній фунгіцид для надійного захисту насіння і сходів від широкого спектру хвороб. Це поєднання трьох діючих речовин з різних хімічних груп, яке активно викорінює насіннєву та ґрунтову інфекції, а також, за рахунок хімічної стабільності, запобігає зараженню рослин аерогенною інфекцією.

Препаративна форма - концентрат суспензії, яка окрім діючих речовин містить барвник, прилипач та антиспінювач.

Препарат не викликає фітотоксичності, позитивно впливає на морфологію та прискорює протікання фізіолого-біохімічних процесів у рослинному організмі. А саме:
вузол кущіння розміщується практично на глибині загортання насіння, скорочуючи епікотильне міжвузля до 0,1 – 1 см, що підвищує стійкість рослин до низьких температур та посухи;
незалежно від сортових особливостей культури протруйник прискорює кущіння, та викликає еректофільне розміщення листя;
збільшується індекс освітлення та вміст хлорофілу в листках, що покращує фотосинтез.

За рахунок цих складових, поряд з відсутністю хвороб, значно покращується перезимівля у озимих та відбувається максимальне закладання колосків як у озимих, так і у ярих колосових.

Флутриафол

Хімічна група – триазоли

Фунгіцид захисної та лікувальної дії, який має найвищу швидкість проникнення до рослини та насіння серед триазолів. Завдяки цьому препарат швидко викорінює хворобу, зупиняючи розростання грибниці та викликаючи загибель патогенів навіть глибоко всередині насінини. Повільний розпад флутриафолу та його рухома здатність захищає не тільки проростки, а й всі органи рослини на початку вегетації. Добра розчинність і здатність рухатися в ґрунтовому середовищі пригнічує ґрунтову інфекцію на протязі 4 місяців. Має високу токсичну дію на збудників борошнистої роси, іржастих і сажкових хвороб, септоріозу, гельмінтоспоріозу, хвороб стебла і листя.

Тіабендазол

Хімічна група – бензимідазоли

Фунгіцид захисної та лікувальної дії, який призначений для всестороннього захисту кореневої системи та проростка. Завдяки повільній розчинності у водному середовищі та хімічній стабільності, він досить тривалий час захищає кореневу систему та коліоптиле від найбільш шкодочинних хвороб. Активно знищує поверхневу насіннєву та ґрунтову інфікованість, а саме: сажкові хвороби, фузаріозну і гельмінтоспоріозну кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігову плісняву, збудників сірої та білої гнилі, септоріозу, борошнистої роси та пірикуляріозу рису. Глибина загортання насіння та нестача вологи в ґрунті не впливають на біологічну активність препарату.

Імазаліл

Хімічня група – імідазоли

Системний фунгіцид захисної, викорінюючої, терапевтичної та цілеспрямованої дії на фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі. Окрім цього, йому притаманна трансламінарна дія. Тобто, потрапляючи всередину насінини, імазаліл рухається вгору по рослині, викорінюючи хвороби стебла і листа. Також він проявляє досить токсичну дію на ооміцети – так звані пітієві гриби, які викликають загнивання проростків, "чорну ніжку", фітофтороз та інші хвороби, що стійкі до бензимідазолів. Імазаліл вступає в біохімічні реакції в рослині, а саме – порушує синтез стерину, що зменшує транспірацію, покращуючи стійкість рослини до посухи. На початкових стадіях розвитку уповільнює синтез гібереллінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм дії не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і в той же час сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.