Ти Рекс

Производитель:
Ukravit
Характеристика:
Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/л
Модель:
ti_rex
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Цена: 565.60 грн/литр
(Итого к оплате: 5656.00 грн)


Ті Рекс


Діюча речовина: Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/Пропіконазол має широкий спектр фунгіцидної дії. Виявляє ефективність проти недосконалих грибів (базидиомицетов, аскомицетов і дейтеромицетов). Ефективність після півгодинного дощу не знижується.  Володіє високою активністю проти збудників борошнистої роси, іржі та плямистостей. Надає сильну лікує дію. Активність знижується в прохолодну і вологу погоду. Відзначене деяке дію в газовій фазі. Зі збільшенням температури повітря фунгітоксічность пропіконазол підвищується. Тривалість захисної дії складає 3-5 тижнів.Препарат ефективно працює, якщо дотримуватися температурних режимів, а саме вносити в грунт, коли середньодобова температура вище 10 градусів. Вносити препарат не рекомендується, якщо температура повітря перевищує 22 градусів по Цельсію. Вносити препарат треба у період вегітації рослини, щоб зменшити стресовий стан культури. Якщо купити Ті Рекс заздалегідь, то економія в коштах може складати 5-10%Стійкі види. Слабо пригнічує кореневі гнилі та фузаріоз.


На зернових, як правило, достатньо однієї обробки. Повторне обприскування потрібно тільки в разі дуже ранньої появи хвороби. Остання обробка повинна бути за 30 днів до збирання врожаю.


У рослині речовина пересувається з Транспіраціонний струмом, але не переміщається з листя в колос. Оптимальним терміном обробки є другий-третій день після інокуляції.


Препаративна  форма. Концентрат, що емульгується.


Хімічна група. Похідні триазолів.


Сумісність Ті Рекс


Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.


Механізм дії Ті Рекс:


Системна дія. Механізм дії препарату полягає в інгібуванні біосинтезу поживних речовин патогенну, збільшенні інтенсивності фотосинтезу у листках культурних рослин. Пригнічення збудника відбувається з моменту проникнення діючих речовин препарату тканини рослини-живителя.Культура

Норма витрати препарату, л

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Пшениця (яра та озима)

0,5

Борошниста роса, іржа бура, церкоспорельоз, гельмінтоспоріоз, піренофороз

30

Іржа (жовта, стеблова), септоріозФасовка: 5 л


Спецификация:
Параметр
Действующее вещество Пропіконазол 150 г/л + тріадимефон 150 г/л
Похожие товары