Гербицид Аденго 465

Производитель:
Bayer
Модель:
0012
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Цена: 3178.00 грн/литр
(Итого к оплате: 15887.48 грн)

Аденго

 

Досходово-ранньопіслясходовий гербіцид системної дії для боротьби з широколистими і злаковими бур’янами у посівах кукурудзи.

Діюча речовина. Ізоксафлютол, 225 г/л + тієнкарбазон-метил, 90 г/л + ципросульфамід, 150 г/л

Препаративна форма. концентрат суспензії

Хімічна група. Гліцини.

Сумісність. Віктор 480 SC, к.с. можна змішувати з різними препаратами для вирішення окремих специфічних завдань.
Наприклад, для боротьби проти злакових бур’янів, Віктор 480 SC, к.с. можна змішувати з препаратом Фюзілад Форте® 150 ЕС, к.е.
Для боротьби проти осотів рекомендується змішувати з препаратом Лонтрел 300, в.р. або Лонтрел Гранд 75 WG, в.г.
Але в кожному окремому випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

Механізм дії. Препарат має подвійну дію. Одна з діючих речовин — ізоксафлютол — добре поглинається переважно корінням та паростками бур’янів і діє як інгібітор біосинтезу каротиноїдів. Його дія на меристемні тканини бур’янів викликає знебарвлення молодих рослин. За умови достатнього зволоження ґрунту бур’яни або не сходять, або знебарвлюються після сходів і швидко гинуть. Світло не має негативного впливу на стабільність ізоксафлютолу.

Друга діюча речовина — тієнкарбазон-метил — з групи сульфонілсечовин, інгібує дію ферменту ацетолактатсинтази, що зупиняє утворення амінокислот та поділ клітин у точках росту бур’янів. Водночас із дією через листя тієнкарбазон-метил має яскраво виражену ґрунтову дію проти широколистих і злакових бур’янів. Тієнкарбазонметил швидко потрапляє до рослин бур’янів через листя та кореневу систему.

Ріст бур’янів швидко припиняється, і за декілька днів на листках з’являється хлороз. Через 2–4 тижні після обробки бур’яни гинуть. Завдяки поєднанню в Аденго® двох діючих речовин з різним механізмом дії препарат забезпечує за досходового застосування довготривалий захист посівів кукурудзи від однорічних широколистих та злакових бур’янів, знищуючи їх на стадії проростання.

Окрім високоактивних діючих речовин, гербіцид також містить антидот, який забезпечує широке вікно його застосування та високу безпечність для культури.
Особливістю гербіциду Аденго® 465 SC, КС, є «ефект підзарядки»:

  1. В умовах посухи або за відсутності контакту насіння і паростків бур’янів з препаратом останні можуть зійти і проростати.
  2. Мінімальні опади (20 мм та більше) після обробки препаратом «підзаряджають» його гербіцидну активність.
  3. Бур’яни заввишки до 5 см гинуть протягом 6–10 днів. Як усі ґрунтові гербіциди, для високої ефективності Аденго® потребує достатньої кількості ґрунтової вологи.

 

Спектр дії. Широколисті, злакові бур’яни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Максимальна кількість обробок — 1.

Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Рекомендуемые товары