Гербицид Аминопелик 600 SL

Фасовка 5л
Цена: 0.00 грн
(Итого к оплате: 924.00 грн)

Гербіцид для захисту зернових культур від дводольних бур’янів. Формуляція: водорозчинний концентрат. Діюча речовина: 2,4-дихлорфеноксиоцтова кислота у формі....


Гербіцид для захисту зернових культур від дводольних бур’янів.
Формуляція: водорозчинний концентрат.
Діюча речовина: 2,4-дихлорфеноксиоцтова кислота у формі диметиламінної солі, 600 г/л
Пакування: 20 л
Клас небезпечності: ІІ
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:
Амінопелік® 600 SL, в. р. к. — селективний післясходовий гербіцид для захисту посівів пшениці озимої, ячменю ярого від однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів. Препарат діє системно: активно поглинається листям бур’яну, розповсюджується по рослині, і на коріння також. Діюча речовина виступає ауксиноподібним інгібітором росту і призводить до ураження точок росту, деформації листя та припинення росту бур’янів.
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Обробку рекомендується проводити вранці або ввечері, в похмуру погоду обприскування проводять у денний час. Оптимально проводити обробку в теплу погоду при температурі повітря 15–20 °С. Не обробляти, якщо температура повітря перевищує 25 °С.
Застереження:
Не допускати зносу препарату на сусідні культури. Чутливими до дії гербіциду є такі культури, як цукровий буряк, ріпак, соняшник, картопля, льон, горох, тютюн, овочеві культури, виноград, плодові культури.
Якщо протягом 2 годин після проведення обприскування пройшов дощ, необхідно провести повторну обробку.
ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендована норма витрати робочої рідини 200–400 л/га