Гербицид Бетанал Макс Про 209 OD

Производитель:
Bayer
Модель:
0040
Условия оплаты и доставки
Цена: 576.68 грн/литр
(Итого к оплате: 2860.00 грн)

Бетанал максПро

 

Надійний гербіцид з розширеним спектром дії і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур’янів у посівах цукрових буряків.

 

-       Висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуювальна дія на бур’яни).

-       Розширений спектр контролю широколистих бур’янів — близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода (види), осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові. Посилена дія на гірчаки (види).

-       Стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність за зниження температури.

-       Посилена ґрунтова дія.

-       Оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадіння в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних завдань боротьби проти бур’янів на конкретному полі.

-       Висока гнучкість застосування, вибору часу використання, кількбробок, що дає змогу легко пристосувати препарат до місцевих умов.


Діюча речовина. фенмедифам, 60 г/л + десмедифам, 47 г/л + етофумезат, 75 г/л + ленацил (активатор), 27 г/л


Препаративна форма. олійна дисперсія.


Сумісність. Для адаптації способів обробки посівів цукрових буряків до конкретних місцевих умов або за поєднання обробки гербіцидами та інших заходів захисту гербіцид Бетанал® максПро® можна змішувати з іншими засобами захисту рослин. Додавати прилипач не потрібно, бо продукт виготовлений на олійній основі, що забезпечує оптимальне покриття листкової поверхні.
У разі необхідності адаптації Бетанал® максПро® до конкретних місцевих умов у бакових сумішах з іншими гербіцидами можливе 15–20% зменшення дози бакового партнера без впливу на кінцеву ефективність бакової суміші.


Механізм діїБетанал® максПро® швидко поглинається листками і частково — кореневою системою бур’янів. Препарат здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки низхідному і висхідному рухові поживних речовин. Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур’янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1–2 тижнів після обприскування залежно від погодних умов


Спектр дії. Волошка синя, Галінсога дрібноквіткова, Геранієві, Гірчак березковидний, Жовтозілля звичайне, Зірочник середній, Кривоцвіт польовий, Кропива глуха пурпурна, Лободові, Підмаренник чіпкий, Ранникові

Застосування:

Унікальністю Бетанал® максПро® є гнучке дозування, яке дає можливість відповідним чином регулювати і мінімізувати норми внесення препарату. Залежно від стадії розвитку бур’янів, умов росту рослин і способу обробки, норма внесення може становити від 1,25 л/га до 1,5 л/га за обробку.

Загальна максимальна норма викори