Гербицид Майс Тер 62 WG

Производитель:
Bayer
Модель:
0039
Условия оплаты и доставки
Цена: 5201.35 грн
(Итого к оплате: 5201.35 грн)

МайсТер

 

Визнаний професіонал у захисті кукурудзи від однорічних і багаторічних широколистих та злакових бур’янівПорівняно з твердими формуляціями (гранули, порошки)

 

·  Повний контроль широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів, зокрема осотів і пирію.

·  Безпека для культури завдяки наявності антидоту.

·  Швидка дія на бур’яни.

·  Препарат не змивається опадами вже через дві години після обприскування.

·  Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи і наступних культур сівозміни.


Діюча речовина. Форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон, 20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/к

Препаративна форма. Водорозчинні гранули

Застосування:

Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бурянів: однорічних широколистих (2–4 листка), в т. ч. лобода біла – не пізніше 4 листків; однорічних злакових (1–3 листка), за висоти багаторічних злакових 10–15 см., в т.ч. видів осотів – до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).

Оптимальний гербіцидний ефект досягається при застосуванні МайсТер® в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування МайсТер® до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ізоксадіфен-етилу у складі МайсТер®, але при застосуванні МайсТер® у фазу 8 листків кукурудзи та пізніше за стресових чи несприятливих погодно-кліматичних умов можливе виникнення фітотоксичності через зниження здатності культури до метаболізму діючих речовин гербіциду.

Уникати обприскування препаратом, якщо на рослинах культури присутня роса, під час туману або, коли рослини бур’янів знаходяться у стресовому стані внаслідок посухи, що може призвести до зниження ефективності гербіциду (особливо на такі бур’яни як лобода біла та види мишію). Не допускати переростання бур’янів, що мають високу ступінь опушення та потужний восковий наліт. Якщо протягом двох годин після застосування препарату не було дощу, подальші опади не впливають на ефективність препарату. Не рекомендується проводити обприскування МайсТер® за температури повітря вище +25 °С.

Норма Застосування: