Гербицид Номини 400 к.с. + ПАР А-100

Производитель:
Sumi Agro
Модель:
0109
Условия оплаты и доставки
Цена: 7131.32 грн/литр
(Итого к оплате: 3565.66 грн)

Гербіцид для захисту посівів рису від злакових та дводольних бур’янів та бульбоочерету ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії

Гербіцид для захисту посівів рису від злакових та дводольних
бур’янів та бульбоочерету

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: біспирібак натрію (400 г/л)
ВИРОБНИК: «Куміай Кемікал Індастрі Ко., Лтд.», Японія

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
Широкий діапазон застосування – гнучкість у строках обробки. Гербіцид можна застосовувати у фазах розвитку злакових бур’янів від 2 до 4 листків та 5 - 6 листків бульбо очерету.
Широкий спектр дії проти бур’янів – проти однорічних і багаторічних злакових, в тому числі бульбоочерету, та деяких дводольних бур’янів.
Характеризується високою селективністю.
Тривалість захисної дії – 30 - 60 днів після обприскування.
Швидкість дії – 3 - 5 днів після обприскування.
Низька доза застосування.
Низька токсичність, не справляє дію на людину та навколишне середовище.
МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Номіні 400, к.с. застосовується після посіву рису і контролює широкий спектр бур’янів. Препарат пригнічує активність ацетолактатсинтетази рослин і, таким чином, блокує біосинтез амінокислот з боковими ланцюгами. У чутливих до гербіциду Номіні видів бур’янів припиняється ріст, відбувається хлороз, некроз і, як результат, загибель. Перші ознаки загибелі бур’янів з’являються через 3 - 5 днів після обробки. Тривалість захисної дії становить 30 - 60 днів після проведення обприскування.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Номіні застосовують одноразово за сезон, шляхом рівномірного суцільного обприскування за допомогою ручного, тракторного обприскувача з наступною витратою робочої рідини: ручне, тракторне – 300 л/га.
Препарат застосовують згідно рекомендацій наведених у таблиці. Номіні використовують після посіву рису на стадії від 2 до 4 листків однорічних злакових бур’янів та 5 - 6 листків бульбоочерету.
Для отримання найкращого ефекту до готового робочого розчину необхідно додавати 80 - 100 мл ПАРА 100, що є неіоногенним зволожуючим агентом.
Перед обприскуванням необхідно знизити рівень води в чеках на 1/2 частини висоти бур’янів. Повторне затоплення проводити протягом 1 - 3 днів після обприскування.
Обробіток рослин слід проводити рано вранці або ввечері після заходу сонця при температурі повітря від 15°С до 30°С та при швидкості вітру не більше 4 - 5 м/с.

ТАРА: банка 0,5 л + банка 0,5 л (прилипач).