Гербицид Пауертвин

Цена: 705.04 грн/литр
(Итого к оплате: 3525.20 грн)

Системний гербіцид для боротьби з дводольними та деякими злаковими бур’янами на посівах цукровихбуряків Формуляція: концентрат суспензії. Клас небезпечності:ІІІ

Системний гербіцид для боротьби з дводольними та деякими злаковими бур’янами на посівах цукровихбуряків
Формуляція: концентрат суспензії.
Діюча речовина: фенмедіфам, 200 г/л + етофумезат, 200 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Пауертвін®, к. с. поглинається, головним чином, листям, а також проростаючими сходами та корінням бур’янів. Фенмедифам абсорбується листям бур’янів та блокує процеси фотосинтезу, знищуючи таким чином бур’яни, що зійшли. Етофумезат діє на бур’яни через грунт (поглинається колеоптилем злакових та корінням дводольних бур’янів). Залишаючись у грунті, захищає культуру від бур’янів протягом тривалого часу.

ВИМОГИ ЩОДО ЗБЕРІГАННЯ:

Препарат слід зберігати при температурі від –5° С до 35° С.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Препарат Пауертвін®, к. с. сумісний з багатьма іншими гербіцидами, які застосовуються у посівах цукрового буряку, а також сумісний з олією.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендована норма витрати робочої рідини: 150–200 л/га

Препарат застосовують шляхом суцільного обприскування ґрунту. Перше обприскування препаратом Пауертвін®, к. с. проводять, коли більшість рослин бур’яну досягли стадії сім’ядолі. Подальші обприскування рекомендується проводити через 7–10 днів після попереднього обприскування при появі нової хвилі бур’янів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ:


Не рекомендовано проводити обприскування, коли цукрові буряки знаходяться в стресовому стані. Бажано утриматися від застосування препарату при температурі вище +21 °С та при яскравому сонячному світлі.