Гербицид Прометрекс 50 к.с.

Цена: 305.20 грн/литр
(Итого к оплате: 1525.72 грн)

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії ДІЮЧА РЕЧОВИНА: прометрин (500 г/л) ВИРОБНИК: «Мактешим Аган Індастріз, Лтд.», Ізраїль ТАРА: каністра 5 л

Гербіцид широкого спектру дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА: концентрат суспензії
ДІЮЧА РЕЧОВИНА: прометрин (500 г/л)
ВИРОБНИК: «Мактешим Аган Індастріз, Лтд.», Ізраїль
ТАРА: каністра 5 л

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
Селективний гербіцид для досходової та післясходової обробки.
Має широкий спектр дії проти однорічних дводольних та злакових бур’янів.
Призначений для одноразової обробки в період росту культур.
Ефективність дії гербіциду триває 4-10 тижнів в залежності від погодних умов.
Швидкість дії від 3-4 до 7-10 діб залежно від погодних умов.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Прометрекс, к.с. використовується як селективний гербіцид для досходової та піcлясходової обробки. Він контролює широкий спектр дводольних та злакових бур’янів.
Препарат надходить до рослини через листя та/або коріння. Прометрекс переміщується по рослині та акумулюється в апікальній меристемі. Уповільнює фотоліз води у процесі фотосинтезу, що призводить до загибелі молодих бур’янів.

ЗАСТОСУВАННЯ

Оптимальний температурний режим застосування Прометрексу складає +10-20°С. При тривалому зниженні температури повітря і грунту нижче +50°С ефективність Прометрексу по окремим видам бур’янів може істотно знизитись.
Прометрекс рекомендується вносити наземним обприскуванням. При суцільному або стрічковому внесенні краще всього використовувати розпилювачі з плоским факелом розпилу. Об’єм робочої рідини – 300-600 л/га.

СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат широко застосовується у таких країнах, як Австралія, Білорусь, Хорватія, Польща, Болгарія, Греція, Молдова, Словаччина, Іспанія, Ізраїль, Словенія, Румунія, Туреччина для захисту, наприклад, гороху зеленого на зерно (2,0-3,0 л/га), люпину жовтого та вузьколистого.
Прометрекс, к.с. використовується як селективний гербіцид для досходової та післясходової обробки. Він контролює широкий спектр дводольних та злакових бур’янів, що засмічують посіви бавовника, картоплі, селери, моркви, турнепсу, петрушки, цибулі, часнику, соняшнику, гороху, сої.