Гербицид Пропонит Дуо к.э.

Цена: 528.92 грн/литр
(Итого к оплате: 10556.00 грн)

Подвійна сила проти бур’янів на ріпаку

Переваги:

  • Висока селективність
  • Широкий спектр контрольованих бур’янів
  • Гнучкість у використанні
  • Довготривала захисна дія
  • Ефективний при використанні в суміші з іншими препаратами
  • Відсутність обмежень у сівозміні

Норма використання робочого розчину – 200-400 л/га 
Норма витрати препарату залежить від видового складу бур’янів, вмісту гумусу в грунті та його механічного складу. 
Препарат не потребує заробки у грунт.

Пропізохлор проникаючи в кореневу систему бур’янів інгібує поділ клітин і синтез білку. Проявляє високу ефективність незалежно від погодних умов.

Кломазон легко абсорбується корінням та проростаючими пагонами (колеоптилем злакових та гіпокотилем дводольних рослин). Проникаючи в рослину, кломазон рухається акропетально та інгібує процес утворення хлорофілу і каротину, що спричинює припинення фотосинтезу та швидку загибель бур’янів.

2 діючі речовини гербіциду Пропоніт Дуо відносяться до двох різних хімічних класів, що зво- дить до мінімуму ризик виникнення резистентності у певних біотипів бур’янів до широко вжи- ваних гербіцидів у посівах ріпаку.

Пропізохлор контролює всі основні однорічні злакові бур’яни, включно з проблемними для інших діючих речовин видами, а також важливі двосім’ядольні бур’яни.

Завдяки наявності кломазону у препаративній формі гербіциду Пропоніт Дуо значно поліпшується контроль таких шкодочинних видів бур’янів, як:

- лобода біла, 
― осот городній, 
― паслін чорний,

- роман польовий, 
― череда волосиста, 
― тонконіг звичайний


Завдяки вдало підібраній концентрації кломазону у препаративній формі гербіциду Пропоніт Дуо, він не спричинює характерного побіління країв першої пари листків у ріпаку та характеризується високою селективністю до культури.