Гербицид Трифлурекс 480 ЕС

Цена: 301.28 грн/литр
(Итого к оплате: 1506.68 грн)

Досходовий грунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами Формуляція: концентрат емульсії Діюча речовина: трифлуралін, 480 г/л


Досходовий грунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами
Формуляція: концентрат емульсії
Діюча речовина: трифлуралін, 480 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: ІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Трифлурекс® 480, к. е. — гербіцид контактної дії, що знищує бур’яни шляхом впливу на меристематичний ріст коренів. Застосовується Трифлурекс® 480, к. е. для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах багатьох сільськогосподарських культур.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Норма витрати робочої рідини: 200–400 л/га

РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Рекомендовано одну обробку гербіцидом протягом вегетаційного сезону. Трифлурекс® 480, к. е. — грунтовий гербіцид з всоким ступенем випаровування, тому препарат одразу після внесення необхідно негайно заробити в грунт на глибину до 5–8 см за допомогою культиватора, дискової борони або іншого обладнання. Трифлурекс® 480, к. е.застосовують шляхом обприскування грунту до висівання або до висадки розсади, одночасно з висіванням або одразу після висіву до сходів культури. Штанга обприскувача повинна бути встановлена на такому рівні, щоб факели робочої рідини перекривали один одного (приблизно на 20 см) при застосуванні центробіжних форсунок або у 2 рази — при застосуванні дефлекторних форсунок. Висота штанги від поверхні грунту — 20 – 40 см. Негайне загортання грунту проводять за допомогою дискових борін або парових культиваторів на глибину 5–7 см (при допосівному застосуванні). При застосуванні препарату після посіву для загортаннявикористовують зубові борони. Незалежно від вологості грунту — завжди висока ефективність препарату.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:
Трифлурекс® 480, к. е. можна використати разом з іншими препаратами, як Прометрекс®, к. с. , Містраль® , в. г. , Рейсер®, к. с. .