Гербицид Троллер к.е.

Фасовка 5л
Цена: 0.00 грн
(Итого к оплате: 462.00 грн)

Троллер к.е.— гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру однорічних та багаторічних 2-д. бур'янів.

Післясходовий гербіцид системної дії для ефективного захисту посівів зернових колосових культур та кукурудзи від широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, включаючи види, стійкі до 2,4-Д та 2М-4Х

Діюча речовина: флорасулам + 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д
Хімічний клас: триазолопіримідини, похідні дихлорфеноксиоцтової кислоти
Препаративна форма: суспо-емульсія
Вміст: 7,5 г/л + 563 г/л
Тарна одиниця: 25 л

Механізм дії

Механізм дії препарату полягає в синергічній дії двох діючих речовин препарату. Флорасулам інгібує утворення ферменту рослин ацетолактатсинтази (АЛС), що спричиняє гальмування росту та їх подальшу загибель. Етилгексисловий ефір 2,4-Д, потрапивши в рослину відразу перетворюється в 2,4-Д кислоту, яка спричиняє патологічне підвищення пластичності мембран клітин, посилений біосинтез протеїнів та вироблення етилену в рослинних тканинах, що призводить до неконтрольованого поділу клітин в провідних тканинах рослини. Перші симптоми гербіцидної дії препарату проявляються вже через добу після обприскування. Помітні ознаки гербіцидної дії проявляються через 3-4 дні (знебарвлення і скручування листків, скорочення міжвузлів). В залежності від виду бур’янів та погодних умов остаточна загибель бур’янів відмічається через 2-3 тижні після застосування препарату.

Поглинання і переміщення у рослині

Поглинається в основному листям бур’янів, незначна кількість абсорбується коренями. Швидко проникає через листя бур’янів і поширюється до всіх вегетативних органів рослини, включаючи корені, блокує ріст клітин у молодих тканинах.

Особливості застосування

Препарат застосовують у період вегетації зернових колосових, починаючи з фази кущення до утворення 1-2 міжвузлів у культури при температурі повітря від +8ºС до +25ºС. Обприскування проводять при швидкості вітру не більше 5 м/с. Максимальна кратність обробок: 1.

Не рекомендується застосовувати препарат перед заморозками, у суху або дощову погоду, а також на культурі, яка перебуває у стресовому стані, спричиненому холодом, засухою, заморозками, шкідниками або хворобами.

Препарат сумісний з деякими пестицидами при умові співпадання строків їх застосування. Перед приготуванням бакової суміші необхідно уважно ознайомитися з тарними етикетками препаратів – компонентів бакової суміші та провести попередній тест на їх фізико-хімічну сумісність.

Препарат сумісний з деякими пестицидами при умові співпадання строків їх застосування. Перед приготуванням бакової суміші необхідно уважно ознайомитися з тарними етикетками препаратів – компонентів бакової суміші та провести попередній тест на їх фізико-хімічну сумісність.

Культура, об’єкт,
що обробляється

Об’єкт, проти якого
обробляється

Норма витрати
препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Пшениця яра та озима,
ячмінь ярий та озимий

Однорічні та багаторічні
дводольні бур’яни

0,5-0,6

Обприскування посівів від фази
кущення до утворення 1-2 міжвузлів у
культури

Кукурудза

Однорічні та багаторічні
дводольні бур’яни

0,5-0,6

Обприскування посівів у фазі 3-5
листків культури

Переваги

• Високий ступінь вибіркової дії
• Широкий спектр контролю бур’янів завдяки поєднанню двох діючих речовин з різними механізмами дії
• Ефективний у боротьбі з проблемними бур’янами (березка польова, підмаренник чіпкий, різні види ромашки, осоти, молочай лозяний)
• Відсутність післядії на інші сільськогосподарські культури
• Відмінний баковий партнер у інтенсивних технологіях
• Оптимальне поєднання ефективного захисту посівів та привабливої ціни