Клетомекс

Производитель:
MAC Ukraine
Модель:
kletomex
Условия оплаты и доставки
Цена: 26.00 грн
(Итого к оплате: 0.00 грн)

Клетомекс

Діюча речовина: клетодім 240 г/л

Селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів


Переваги
• Препарат має високу гербіцидну ефективність проти однорічних і багаторічних злакових бур'янів
• Не фітотоксичний для дводольних рослин.
• Застосовується незалежно від фази розвитку культурних рослин.
• Завдяки досконалій формулі активний інгредієнт надійно утримується на поверхні рослин і добре поглинається листям бур'янів.
• Унікальна дія «Клетомексу» дозволяє контролювати більше 40 видів однорічних і багаторічних злакових бур'янів, позбавляючи посіви від них на весь вегетаційний період.


Механізм дії
Проникаючи через листя та стебла чутливих бур'янів, клетодим концентрується в точках росту, блокуючи синтез ліпідів. У толерантних культурах включається в обмін речовин і інактивується. Протягом 1-2 днів після обробки ріст бур'янів зупиняється, а через 3-7 днів точки зростання буріють і відмирають, листя набувають хлоротичні забарвлення. Повна загибель настає через 7-12 днів. Кореневища засихають на 12-20 день після обробки.


Властивості
«Клетомекс» завдяки системній дії сприяє швидкому знищенню злакових бур'янів і їх кореневої системи. Завдяки унікальній діючій речовині він не має обмежень при використанні у сівозміні. Маючи період напіврозпаду 1-3 дні, виключає потрапляння клетодиму в грунтові води. Гербіцид стійкий до змивання дощем через годину після застосування. Добре комбінується з гербіцидами проти дводольних бур'янів.


Культура,

Норма витрати препарату,
л/га

Об`єкт, проти якого
обробляється

Спосіб, час обробок

Буряк цукровий

0,2-0,4 +
ПАРІнтра 0,2 л/га

Однорічні злакові
бур'яни