Виталайт

Производитель:
Ukravit
Характеристика:
імазапір 15г/л, імазамокс 33г/л
Модель:
vitalayt
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Цена: 546.00 грн/литр
(Итого к оплате: 2730.00 грн)
Віталайт

Післясходовий гербіцид, що має інноваційну дію,  для повного знищення злакових та дводольних видів бур'янів у посівах соняшнику, який має стійкість до групи імідазолінів.

Діючі речовини: 15г / л імазапір, 33г / л імазамокс

Хімічна група: імідазолінів

Форма: розчинний концентрат

Препарат ефективно працює, якщо дотримуватися температурних режимів, а саме вносити в грунт, коли середньодобова температура вище 10 градусів. Вносити препарат не рекомендується, якщо температура повітря перевищує 25 градусів по Цельсію. Вносити препарат треба у фазі 4 листочків рослини, щоб зменшити стресовий стан культури. Якщо купити Віталайт заздалегідь, то економія в коштах може складати 5-10%

Сумісність Віталайт:

Гербіцид Віталайт  в більшості випадків використовується самостійно, сумісності з іншими препаратами не вимагає. Не змішувати із фосфорорганічними інсектицидами та добривами, стимуляторами росту.

Механізм дії Віталайт:

Віталайт - гербіцид системної дії. При попаданні на бур'яни, діючі речовини швидко поглинаються листям, також проникають в рослину через кореневу систему, досягаючи точок росту. Віталайт порушує синтез білка  та амінокислот в рослині-бур’яні. Він не впливає на фотосинтез, тому рослина може довго залишатися зеленою, із-за цього не потрібно хвилюватися, просто він виступає інгібітором процесу біосинтезу, що призводить до припинення подальшого зростання бур'яну і його загибелі.

Спектр дії Віталайт:

Дводольні та злакові види бур'янів: амброзія (види), гірчиця польова, березка польова, горець березковидний, вовчок соняшнику, грицики звичайні, зірочник середній, пікульнік звичайний, канатник Теофраста, молочай (види), лобода біла, осот (види ), підмаренник чіпкий, лопух звичайний, паслін чорний, ромашка (види), редька дика, амарант (види), рутка лікарська, талабан польовий, вівсюг (види), просо (види), мишій (види).

Властивості препарату:

Віталайт - інноваційний гербіцид, що забезпечує знищення в посівах соняшнику (стійкого до групи імідазолінів) широкого спектра дводольних і злакових видів бур'янів; достатньо однієї обробки препаратом для забезпечення чистоти сходів протягом усього періоду вегетації культурної рослини; попереджає поява нової хвилі сходів бур'янів; можливе застосування Віталайта в системі землеробства No-till і при мінімальній обробці грунту. Рекомендується використовувати у баковій суміші з прилипачом Тандем,

Спосіб застосування Віталайт:

обприскування посівів соняшнику (гібридів, стійких до групи імідазолінів) гербіцидом Віталайт проводиться в фазі 4 листків культури на ранніх етапах розвитку бур'янів. Максимальний біологічний ефект можливий при застосуванні Віталайта на початкових фазах життєвого циклу бур'яну.

Обробку соняшнику слід проводити виключно свіжоприготовленим робочим розчином в безвітряну погоду при температурі повітря не вище 25ºС. Ефективність дії гербіциду Віталайт знижується при обприскуванні мокрих від опадів або роси рослин. Проводити обробку не бажано, якщо прогнозуються нічні заморозки, а також на ослаблених і хворих на туберкульоз посівах.

Оскільки Віталайт має широку гербіцидну активність, слід дотримуватися такої організації сівозміни: через 4 місяці - жито, пшениця; через 9 місяців (при рН грунту вище 6,2 і кількості опадів більше 200 мм) - кукурудза, ячмінь (при рН грунту нижче 6,2 і кількості опадів менше 200 мм, не виключається загроза виникнення фітотоксичності, для зменшення рівня негативного післядії слід проводити механічну обробку грунту на глибину не менше 15 сантиметрів), соняшник, овес, соя, сорго, горох, боби; через 18 місяців - картопля, овочеві культури; через 24 місяці - буряк (кормова, цукрова), гречка, ріпак, просо, інші культури.  

 

Після внесення препарату період очікування відсутня, кратність обробок - 1.

Норми внесення: 1-1,2л / га.

Внесення має бути рівномірним, обприскувач відрегульованим. При використанні гербіциду  Віталайт на посівах за технологією з мінімальною або нульовою обробкою грунту витрата води повинен бути не нижче 200-300 літрів. Витрата робочої рідини потрібно збільшувати при підвищеній густоті стояння культури та / або при великій кількості рослинних залишків.

Клас токсичності (ВООЗ): ІІІ. Для проведення механічних робіт терміни виходу працівників - 3 доби.


Доставка Віталайт. Купити Віталайт можна з усіх регіонів України. Компанія Остер-Центр доставляє продукцію за 1-2 робочих дні

Якщо у вас лишилися питання по Віталайт спеціалісти компанії Остер-Центр проконсультують та нададуть всю додаткову інформацію щодо застосування препарату.

Остерігайтеся фальсифікату! Компанія Остер-Центр, є офіційним дистриб’ютором всієї продукції компанії «Укравіт». Тому всі клієнти, можуть бути спокійні що якість і ціна на Віталайт буде найкраща


Спецификация:
Параметр
Действующее вещество 15г / л імазапір, 33г / л імазамокс
Фасовка 5 л.
Похожие товары