Гербицид Дуал Голд 100 мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505042
Условия оплаты и доставки
Цена: 105.33 грн
(Итого к оплате: 105.33 грн)

Гербіцид ДуалГолд 960 ЕС

До складу речовини входить активний компонент 960 г / л S-метолахлору. Належить хімічній групі хлор ацетамідів і має 3-й клас токсичності. Випускається у вигляді концентрованої емульсії у флаконах по 100 мл.

Використання продукту

Відміряють необхідну кількість речовини і розводять її в 5-ти або 10-ти літрах води залежно від площі обробки і від того, наскільки місце заросло бур'яном. Тому один флакон розрахований приблизно на 6 соток. Оптимальний результат досягається при використанні 5-ти літрів готового розчину на одну сотку. Обприскування проводять у спокійну погоду без вітру і по розрихленомуґрунті.

Для картоплі час обробки починається в період від посадки і до появи паростків, для кавуна ― обробляється ґрунт перед засівом або після того, як з'являться перші сходи, для тютюну, розсади помідорів і капусти – внесення в землю перед висадкою розсади.

Так, наприклад, для обробки ґрунту перед посівом кукурудзи, кавунів, розсади помідорів, капусти і тютюну, а також гороху, цукрового буряку і соняшнику застосовують Дуал Голю 960 ЕС гербіцид для захисту культур від однорічних колоскових і деяких дводольних бур'янів у розмірі 32 мл на 10 літрів води. При цьому витрата готової рідини складатиме 5 л/сотку.

Гербіцид ДуалГолд 960 ЄСце препарат виборчої дії, який знищує насіння бур'янів, що сходить. У колоскові бур'яни засіб проникає через листя, а в дводольні ― через кореневу систему. Завдяки такому ефекту, бур'ян гине до прояву проростків. Фахівці не радять прополювати або розпушувати землю після нанесення препарату, оскільки це може порушити роботу гербіциду. Якщо у ґрунту мало вологи, то можна неглибоко, використовуючи граблі, розпушити землю. Розсаду дозволяється висаджувати через декілька діб, після нанесення препарату.

Захисний період триває впродовж 1,5-2 місяців в залежності від кліматичних умов. Засіб абсолютно нешкідливий для бджіл, корисних комах і природи.

Дозволяється обприскувати усього один раз. Відсутній час очікування після обприскування.

Продукт діє проти білої і блакитної щириці, пастушої сумки, різновидів просу, білої мари, пасльону та багатьох інших.

Спеціалісти довго вивчали дію гербіцид них препаратів на рослини і дійшли висновку, що якість ефективності засобів залежить не лише від придбаного продукту, але й набагато серйозніше залежить від того, який метод застосування і час його використання. Тому, якщо потрібен результат, то слід строго дотримуватися усіх рекомендацій по застосуванню гербіциду. Інакше гроші і час можуть бути витрачені даремно.

Гербіцид ДуалГолд 960 ЕС можна купити по доступній для кожногобажаючого ціні. Доставка здійснюється популярними транспортними компаніями по всім регіонам України та по місту Києву.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.