• Гербицид Голд Стар
  • Гербицид Голд Стар

Гербицид Голд Стар

Производитель:
Ukravit
Модель:
10505471
Условия оплаты и доставки
Цена: 12.31 грн
(Итого к оплате: 12.31 грн)

ГОЛД СТАР

Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур

·         високоефективний гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів;

·          не змивається дощем через дві години після обробки;

·          відсутність обмежень щодо застосування у сівозміні;

·          сумісний з більшістю засобів захисту рослин, що дозволяє застосовувати препарат в комплексному захисті;

·          повністю розпадається в ґрунті на момент збирання врожаю;

·          не токсичний для людей та безпечний для довкілля.

 

Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Культури: 

Пшениця, Ячмінь, Жито

 

Застосування. Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Обприскування необхідно проводити в період початку росту бур'янів (сім'ядолі-дві пари справжніх листочків. Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період , коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів. Доцільним є використання в суміші з інсектицидами ФАС, АНТИКОЛОРАД, а також з фунгіцидом ФУНДАЗИМ. При інтенсивному забур’янені рекомендовано застосовувати бакову суміш: ГОЛД СТАР, 4 г + ГОЛІАФ, 100-150 мл на 50-60 л води на 20 соток.  

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – не потребує, механізованих робіт – 3 доби. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.

 

Упаковка: 5 г.

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.