Гербицид Лінтур 1,5мл

Производитель:
Syngenta
Модель:
10505064
Условия оплаты и доставки
Цена: 5.78 грн
(Итого к оплате: 5.78 грн)

Гербіцид Лінтур 70 WG

До складу входить триасульфурон 41 г / кг та дикамб у формі солі натрію 659 г / кг. Входить до хімічної групи сульфонілмочевинів та похідних бензольної кислоти. Виготовляється у вигляді водорозчинних гранул, пофасованих по пакетикам в 1,5 г. Має 3-й рівень токсичності.  

Застосування препарату

Один пакет засобу розрахований на 100 кв.м. території. Його розводять в 3-5 літрах води і обприскують ділянку, дотримуючись рівномірності. Роботу з даним гербіцидом радиться проводити в сухий безвітряний час не раніше, ніж через 2-3 діб після скошування. Зернові рослини обробляють в період від появи 4-х листочків в бур’яну і до моменту їх кущіння.

Найкращий період розвитку бур'янів: у момент появи 2-х листочків, в осоту – утворення розетки, а у підмаренника – 2-5 кілець.

Найкраща температура для використання засобу ― +10.+25 ° С. Перед морозами не рекомендується проводити обприскування. Лінтур 70 WG гербіцид використовується для обприскування зелених газонів, озимої пшениці і ярого ячменю. При цьому застосовується 1,5 мл препарату та готового розчину у розмірі 3-5 л/сотку.

Цей препарат створений для системного впливу на бур'яни, який ліквідує однорічні і багаторічні бур'яни на газонних ділянках. Завдяки двом активним компонентам, що містяться у складі речовини, швидко знищуються листки та коріння бур'яну. Окрім цього, інгредієнт тріасульфурон гарантує ґрунтовий вплив препарату, оберігаючи культуру від зростання насіння бур'янів. Гербіцид Лінтур 70 WG нейтралізує більше 200 різновидів бур'янів.

Дозволяється обробляти один раз за сезон. Період очікування після нанесення – 10 діб.

Використовуючи хімічні препарати для нейтралізації бур'яну протягом багатьох років, виявилось, що ефективна дія засобу дуже сильно залежить не лише від купленої гербіцидної речовини, але і від того, яким способом і в який час його застосовують. Так, щоб отримати бажаний результат, мало вибрати відповідний препарат. Необхідно уміти забезпечувати хороші умови його використання. Адже на роботу гербіцидних засобів мають вплив різні чинники: скільки органічних речовин міститься у ґрунті, кількість опадів та розчину, види використаних апаратів для обприскування, температури навколишнього середовища, періоди вегетації бур’яну та інші.

Гербіцид Лінтур 70 WGвідомий засіб, часто використовуваний людьми за його якість та не високу ціну. Купити його можна досить легко та просто. Доставка здійснюється по всій Україна та по Києву.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.