• Инсектицид Актара 1.4г
  • Инсектицид Актара 1.4г

Инсектицид Актара 1.4г

Цена: 7.78 грн
(Итого к оплате: 7.78 грн)

Інсектицид Актара 25 WG

У інсектициді міститься активний компонент 250 г / кг тиаметоксаму. Входить в хімічну групу неонікотиноїдів. Виготовляється продукт у формі водорозчинних гранул і фасується в пакетики по 1,4 г. Володіє 3-м рівнем токсичності.

Використання препарату

Одну упаковку речовини розводять у 10 літрах рідини. Основний об’єм використання – біля 5 літрів готового розчину на соту ділянки. Час очікування для картоплі і овочів – 20 діб, яблунь та капусти – кілька тижнів.

Більш докладне застосування:

-   Картопля, помідори, солодкий перець, баклажани та капуста – витрата препарату складає 1 пакет на 10 літрів води, а готового розчину – 5 літрів на сотку, крім баклажана та солодкого перцю. Для них існує інша система обприскування: 1литр/250 кущів.


-   Яблуня – витрата речовини така ж сама, як і для овочів, а готова рідина – 2-5 літрів на 1 дерево.

Актара 25 WG – інсектицид новітнього системного впливу, що володіє підвищеним ефектом і швидким результатом (через 15 хвилин після нанесення) не дивлячись на погодні умови. Даний інсектицид захищає культури на період 24 діб, що на 6-7 діб більше, ніж інші подібні препарати. Ця речовина також охороняє молоді відростки, які з’явились вже після нанесення продуктом, через те, що глибоко проникає в структуру рослини і, тим самим, захищає її зсередини. Активний інгредієнт продукту, усередині культури, переміщується тільки вгору по стеблу і листю та не скупчується в коренях і плодах.

Інсектицид Актара 25 WG призначений для обробки культур, а також для замочування розсади помідорів, капусти, солодкого перцю і баклажанів, а також обприскування картоплі перед посадкою.

 Методики застосування

Препарат застосовується проти ґрунтових шкідників таких, як капустянка, личинки колорадського жука, а також дорослого колорадського жука, довгоносиків, цикади, тлі та інших шкідників. Щоб підвищити ефективність препарату, були розроблені способи ґрунтового його внесення, які володіють серйозними достоїнствами:

- тривалий захисний період ― від двох місяців та до 100 днів;

- не боїться кліматичних змін у вигляді дощу, перепадів температури або сонячної активності;

- відмінно захищає культури від збудників вірусів;

- нешкідливий для природи і людини, бджіл та корисних комах;

- речовина не переноситься на інші насадження.

Препарат Актара використовують наступним чином:

1. Обробляють насіння картоплі перед посадкою. Шість грам продукту розводять в 300-500 мл води. Картоплю розкладають по поверхні та обприскують його готовим розчином, після чого добре перемішують. Далі таку картоплю відразу висаджують.

2. Підготовка овочевої розсади. Для замочування коренів розсади необхідно зробити 0,2-процентний розчин. Для цього одну упаковку препарату розводять в 600 мл води або 6 г в 3 літрах. Перед тим, як висаджувати розсаду в одному літрі розчину вимочують 200-250 кущиків впродовж кількох годин. Розчин, що залишився, розводять в 10 літрах води і використовують для поливу посадженої розсади. При цьому захисний період триває 60-70 діб.

3. Так само розчин роблять і для поливу овочевих, ягідних і плодових рослин. Поливають полуничну культуру 30-50 мл готовою рідиною, ягідну ― 150-200 мл/рослина, фруктові дерева ― 1,5-2 літра/дерево.

Інсектицид Актара 25 WG відмінний препарат по невисокій ціні, що дозволяє купити його не тільки агрономам, але й простим любителям городу. Доставку здійснюють по всім регіонам України та по місту Києву.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 1000 п.е.