Инсектицид Цветолюкс 10 мл

Производитель:
Август
Модель:
10505193
Условия оплаты и доставки
Цена: 5.78 грн
(Итого к оплате: 5.78 грн)

Інсектицид Цвєтолюкс, в.р.к.

Препарат Цвєтолюкс є інсектицидом, призначеним для захисту квітів та декоративних рослин, що ростуть на відкритих та закритих ґрунтах. Є надзвичайно дієвим препаратом, не токсичний по відношенню до рослин, що піддаються обробці.

Діючий компонент: імідаклоприд, місткістю 0,1 г/л

Тара: 12 мл флакон

Форма випуску: розчин на водній основі

Період придатності: 2 роки після виготовлення

Особливі переваги інсектициду Цвєтолюкс:

·         широко застосовується для обробки квітів, декоративних культур та чагарників;


·         має високий вплив на сисних комах-шкідників та швидку дію, що складає кілька годин після обробки;


·         володіє системним впливом, тим самим захищаючи культури від повторного зараження шкідливими колорадськими жуками.

Особливості застосування інсектициду Цвєтолюкс:

Для обробки квітів, що ростуть як на закритих, так і на відкритих ґрунтах, витратна норма інсектициду складає до 7 мл, для чагарників, що являються декоративними вистачає обробити до 7 кущів, для декоративних дерев – на 1 дерево. Обробка культур здійснюється шляхом процедури обприскування на вегетаційному етапі при перших ознаках нападу шкідників до періоду рівномірного та щедрого зрошення.

Для обприскування квітів закритих та відкритих ґрунтів в боротьбі з попелицями, цикадками, трипсами, тепличними білокрилатками, здійснюється обробка на вегетаційному етапі з препаративною затратою 700 мл на 7 м². За весь сезон дозволяється обробляти квітки 1 -2 рази.

Для обприскування декоративних чагарників та дерев в боротьбі з білокрилатками, попелицями, трипсами, затратна норма препарату складає 700 мл, що вистачить для 1,5-7 кущів та 0,5-1 дерева. Обробка здійснюється на етапі вегетації не більш, як 1-2 рази за сезон.

Купити препарат можна за інтернет – замовленням з доставкою по місту Київ або з допомогою пересилання по всіх регіонах України перевізними компаніями. Ціна на Цвєтолюкс інсектицид являється досить прийнятною, а результат обробки не змусить довго чекати!

Спецификация:
Параметр
Фасовка 10 мл.