Инсектицид Каліпсо 100мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505069
Условия оплаты и доставки
Цена: 312.30 грн
(Итого к оплате: 312.30 грн)

 Інсектицид Каліпсо® (100 мл)

Препарат Каліпсо являється інсектицидом системної та кишкової дії, який здійснює контроль над великою кількістю шкідливих комах садових та городніх ділянок. Якщо дотримуватись всіх правил застосування та приготування робочого розчину, то він не несе токсичності для медоносних бджіл, дозволяючи здійснювати обробку навіть на етапі цвітіння культур.

 

Основні переваги Каліпсо інсектициду:

 

    проявляє неймовірно високий захисний вплив сільськогосподарських культур в боротьбі з колорадським жуком, оленкою волохатою, яблуневою плодожеркою;

    володіє широким спектром дії для багатьох видів рослин;

    цілком безпечний для корисних комах, в тому числі запилювачів, що дозволяє використання навіть у фазу цвітіння культур, за умови правильного використання;

    являється малотоксичним для людей, що здійснюють обробку та для навколишнього середовища в цілому.

 

 

Спектр застосування препарату:

 

Каліпсо інсектицидвикористовується для обробки картопляних насаджень, яблуневих, персикових, вишневих, черешневих дерев, виноградників, суниць, капусти, часнику та цибулі в боротьбі з великим спектром шкідників, а саме: з колорадським жуком, трипсами, попелицями, яблуневим квіткоїдом, довгоносиками, плодожерками, яблуневим пильщиком, волохатою оленкою, гроновими листовійками, кореневими довгоносиками, східними плодожерками, цибулевими мухами, листоблішками, білянками, цибулевими молями.

Обробка сільськогосподарських культур здійснюється на вегетаційному етапі.

Особливості застосування Каліпсо інсектициду:

Для обробки картопляних та томатних насаджень в боротьбі з колорадським жуком, трипсами, попелицями, совками, рекомендована норма витрат інсектициду складає 1 мл на 5 л води з розрахунком на 1 сотку землі.

Для обприскування яблуневих садів в захисті від квіткоїду, довгоносиків, плодожерок, пильщиків,мінуючи молей, волохатої оленки; виноградників від листовійок;суниць в захисті від сірих кореневих довгоносиків; персиків від плодожерок та попелиць; вишневих та черешневих дерев від попелиць та вишневих мухрекомендована норма препарату складає 2 мл на 10 л води з розрахунком на 1 сотку землі.

Для обробки цибулі та часнику від листоблішок, цибулевих мух, трипсів, молі; капусти від совок, молі, білянок, попелиць та блішок, норма затрат препарату повинна бути 1-2 мл на 5 л води для 1 сотки.

Обробка картопляних та овочевих насаджень здійснюється на вегетаційному етапі або ж при появі перших видимих ознак інфікування. Для досягнення високого результату знищення шкідників цілком достатньо однієї обробки. Обприскування плодових дерев здійснюється в період від появи рожевого пуп’яшка до цвітіння. Оскільки інсектицид являється безпечним для бджіл та джмелів, то його можна застосовувати на етапі цвітіння культур. Остання обробка картоплі здійснюється не пізніше як за 20 днів до збирання врожаю та за 30 днів для яблунь.

Назва реєстрації:Каліпсо 480 SC, к.с.

Номер реєстрації: : А 01549

 

Цінана інсектицид коливається в залежності від регіону, однак вона є невисокою в порівнянні з видимим дієвим ефектом обробки.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 100 мл.