Инсектицид Сидоприд 600FS

Цена: 1545.60 грн/литр
(Итого к оплате: 15456.00 грн)

Системний інсектицид контактнокишкової дії для протруювання насіння Формуляція: текучий концентрат суспензії Діюча речовина: імідаклоприд, 600 г/л Пакування:10л


Системний інсектицид контактнокишкової дії для протруювання насіння
Формуляція: текучий концентрат суспензії
Діюча речовина: імідаклоприд, 600 г/л
Пакування: 10 л
Клас небезпечності: ІІІ

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ :

Сідопрід®, т. к. с. — системний інсектицид контактно-кишкової дії для протруювання насіння цукрових буряків, кукурудзи, соняшника, ріпаку, зернових культур з метою захисту рослин від комплексу грунтових шкідників та шкідників сходів. Препарат діє на нервову систему комах, блокуючи передачу нервового імпульсу на рівні ацетилхолинового рецептору постсинаптичної мембрани. Це призводить до паралічу і загибелі шкідників. При контакті з препаратом або потраплянні до шлунку комах, шкідники втрачають рухомість, припиняють харчуватися і протягом доби гинуть. Препарат діє до 4 тижнів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Препарат використовують як на насіннєвих заводах, так і для обробки насіння безпосередньо в господарствах за допомогою звичайних протруювачів. Обладнання має бути оснащене дозаторами робочої суспензії і забезпечувати рівномірне покриття поверхні насіння в камері протруєння. Важливо, щоб насіння було оброблено швидко і рівномірно. Слід використовувати добре очищене насіння тому, що зайвий пил і домішки можуть зв’язати велику кількість препарату. Необхідно протруювати тільки таку кількість посівного матеріалу, яка може бути використаною за один сезон.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Можливе використання інсектициду Сідопрід®, т. к. с. в робочих сумішах. Не суміщується з препаратами, що мають сильно лужну або сильно кислу реакцію.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Насіння обробляють робочою водною суспензією препарату, яку готують безпосередньо перед використанням. Необхідну кількість препарату розводять водою (наприклад 10 л води + 0,85 л Сідопрід®, т. к. с. =10,85 л готового розчину для протруєння 1 т насіння ячменя).