Протравитель Гаучо

Производитель:
Bayer
Модель:
gaucho
Условия оплаты и доставки
Цена: 1884.48 грн/литр
(Итого к оплате: 1884.48 грн)

Гаучо


Високоефективний інсектицидний протруйник для захисту насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків від широкого спектру шкідників.

Діюча речовина: імідаклоприд, 600 г/л

Препаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння


Механізм дії: Діяча речовина препарату (імідаклоприд) блокує передавання нервового імпульсу в організмі комах-шкідників.
Оброблене препаратом Гаучо насіння отримує надійний та повний інсектицидний захист від усіх важливих наземних і ґрунтових шкідників.
Діяча речовина поглинається коренями рослини, яка проростає, і звідти спрямовується в листя. При цьому інсектицид розподіляється рівномірно рослиною і забезпечує тривалий захист проти сисних і гризучих комах-шкідників.
Оброблене насіння рекомендовано висівати безпосередньо після проведення протруєння. Однак у випадках завчасних обробок, насіння слід зберігати, до моменту посіву, у прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протруєного насіння, які готували до сезону, перед висівом зазвичай рекомендовано перевірити на схожість.
Діюча речовина окрім інсектицидних якостей здібна активізувати захисні функції самої рослини, та чинить стимулюючу дію (антистрес-ефект).


Властивості: Перевірений часом інсектицидний протруйник системної дії для захисту багатьох культур від широкого спектру шкідників у новій інноваційній формуляції текучого концентрату суспензії.


ЗАСТОСУВАННЯ ТА СПЕКТР ДІЇ


Культура

Об’єкт

Норма застосування

Кукурудза

Дротяники

5-7 л/т

Соняшник

Дротяники

6-9 л/т

Цукрові буряки

Комплекс наземних і ґрунтових шкідників сходів

140 мл./1 п.о.
(100 тис. насінин)


 


ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ


Для приготування робочого розчину потрібно довести препарат водою до однорідного стану. В залежності від типу обладнання технології протруєння насіння та якості підготовки насіннєвого матеріалу використовують різні об’єми робочого розчину. Головне щоб препарат

Спецификация:
Параметр
Фасовка 1 л