Протравитель Престиж 20 мл

Производитель:
Bayer
Модель:
10505048
Условия оплаты и доставки
Цена: 30.81 грн
(Итого к оплате: 30.81 грн)

 Протруйник Престиж® (20 мл)

Препарат Престиж являється засобом захисту картоплі, садових дерев та овочів від шкідників та захворювань, що має фунгіцидну та інсектицидну дію. Його вплив зумовлений захистом культур через протруювання бульб картоплі та змочуванням кореневища овочевих рослин від дротяників, колорадських жуків, цикадок, личинок хрущів, попелиць, блішок, молей, трипсів. Завдяки обробці картопляних бульб, забезпечується їх захист до кінця вегетаційного процесу, а для овочевих – від 30 днів від моменту змочування.


Основними перевагами препарату Престиж290 FS є:


·         неймовірний захист від ґрунтових і наземних шкідників картоплі, саджанців дерев та овочевих рослин;

·         прекрасно захищає культури від захворювань та шкідників, а також здійснює контроль над результатом урожаю;

·         захищає оброблені культури до кінці етапу цвітіння; 

·         безпечний для корисних комах та природи в цілому.

Особливості застосування 290 FSПрестиж:

Для надійного захисту картоплі від шкідників необхідно здійснити протруєння бульб перед посадкою, якщо розсаджується розсада у грунт відкритого типу, то – змочується кореневище, при висадці садженців плодових дерев у садок – занурюється коренева система.

Для картоплі  в боротьбі з колорадським жуком, личинками хрущів, дротяниками, цикадками, попелицями, трипсами, ризоктоніозом, препаративна норма для обробкискладає 100 мл препарату для розведення в  1-2 л води, що достатньо для протруювання 100 кг картоплі перед посадкою за допомогою рівномірного та щедрого обприскування.


Помідори, перець, капуста та баклажани обробляються для захисту відколорадських жуків, дротяників, капустянок, молей - 100 мл препарату для розведення в 10 л водидля кореневого змочування розсади з висадкою відкриті ґрунти вже через 6-8 годин. Захисна дія продовжується до 30 днів після обприскування.


 Обробка декоративних та плодових рослин, овочів в боротьбі з листогризучими, ґрунтовими та сисними шкідниками, норма препарату складає 20 мл що розводиться на 1 л води для змішування з перегноєм, глиною та водою в співвідношенні 0,7кг:0,8кг:1,0л для обробки 35-40 одиниць. Суміш для обробки має нагадувати сметану по своїй густоті і не повинна бути рідкою.

Обов’язково процедура обробки повинна здійснюватись свіжо приготовленим робочим розчином з забезпеченням періодичного помішування для отримання рівномірного розподілу діючої речовини.


Назва реєстрації:Престиж® 290 FS, т.к.с.

Номер реєстрації:А 02423

В Україні можна купити Престиж290 FS через замовлення по інтернету, а саме у місті Києві. Ціна його є невисокою, а дія при обробці культур неперевершено діючою.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 20 мл.