Гібриди озимого ріпаку Лембке в Остер-Центр

03 08/17

На полях почалася кампанія по збору ранніх зернових і підготовка до висіву озимого ріпаку.

Поки фермери чекають вдалу погоду, компанія «Лембке» підготувала для посівного сезону нові цікаві гібриди озимого ріпаку, які відрізняються підвищеною стійкістю до вилягання та вимерзання. Серед нових гібридів: «Атора», «Куга», «Мерседес», «Шрек». Всі вони пройшли тестування на українських демо-полях і показують відмінні результати по середній врожайності. Якщо ви все ще аналізуєте де купити насіння ріпаку, то ціни гібриди «Лембке» вас приємно здивують, адже компанія «Остер-Центр» подбала про доступність для українських аграріїв.

Для довідки: Німецька компанія «Лембке» працює в галузі селекції ріпаку з середини дев’ятнадцятого  сторіччя. Українське представництво компанії активно розвиває напрямок материнської фірми та займається селекцією нових гібридів, придатних для українського клімату.

Також в асортименті компанії «Остер-Центр» є насіння таких відомих виробників як «Сингенга», «Монсанто», «Євраліз», «Піонер». купить семена рапса ви можете в зручний для вас спосіб, зробивши замовлення на сайті чи телефоном. Спеціалісти радо проконсультують по всім агрономічним питанням.