П’ять причин вибрати насіння компанії «Lembke»

18 08/17

1) Німецька компанія «Lembke» працює в галузі селекції гібридів ріпаку вже понад сто років. Перші успішні виведені сорти ріпаку були внесені до німецьких реєстрів на початку двадцятого сторіччя.

2) Стабільні врожаї. Компанія «Lembke» працює на якістю посівного матеріалу, щоб кожна насінина відповідала агрономічним показникам і дала сходи. Саме німецька пунктуальність і українська працьовитість дає змогу збирати врожаї в Україні від 40 до 55 центнерів з гектару.

3) Орієнтація на споживача. Ні для кого не секрет, що стабільний ріст компанії дають задоволені споживачі. Саме тому «Lembke» займається адаптацією своїх гібридів для українських сільськогосподарських земель. Це дає змогу висівати ріпак в посушливих умовах півдня, де обмежена кількість вологи. Також гібриди «Lembke» добре прилаштовані до української зими і показують стабільній ріст навесні.

4)Постійне оновлення асортименту гібридів. Компанія «Lembke» щороку вносить покращення у свої селекційні розробки. Серед останніх досягнень в галузі селекції споживачам доступні гібриди: «Атора», «Куга», «Мерседес», «Траст»

5)Доступна цінова політика. Орієнтація на українського споживача дала змогу поєднати високу якість гібридів з доступними цінами. Купити насіння ріпаку можна від 140 дол.


Компанія «Остер-Центр» є офіційним партнером виробника «Lembke». Співробітники компанії можуть надати кваліфіковану консультацію щодо вибору найбільш відповідного гібрида.

Детальніше з усіма гібридами ріпаку можна ознайомитися в каталозі (семена рапса)