Удобрение Активин

Производитель:
Agrisol
Модель:
Actiwin
Условия оплаты и доставки
Цена: 2655.90 грн
(Итого к оплате: 2655.90 грн)


Активін комплексне добриво

Комплексне добриво з продовженою дією (до 1 місяця). Застосовується для вирощування кімнатних культур, ландшафтного дизайну, вирощування декоративних рослин, газонів, і т.д.
Будь-який газон, навіть якщо він росте на бідних грунтах і страждає від нестачі харчування, легко відновити регулярними підживлення. На весну і літо потрібно добриво з великим вмістом азоту, щоб стимулювати ріст листя. Його вносять з середини весни до кінця літа. (Добриво з продовженою дією вносять один раз навесні, і воно діє все літо.) Ранньою осінню потрібна підгодівля фосфатами, які зміцнюють кореневу систему; однієї підгодівлі достатньо. Добриво для газонів випускають в гранулах. Гранули можна розкидати рукою, але розподіл буде нерівномірним, що позначиться на результатах. В даний час на ринку України продається досить велика кількість недорогих механічних розкидачів для газонних добрив. В принципі серед засилля добрив з ярликами "огіркове", "томатне" можна зустріти і безліч різновидів "газонних" добрив.

"Газонне" добриво і вноситься шляхом розкидання по поверхні газону. В результаті трав'яний килим реагує швидким зростанням зеленої маси.

Гранули добрив Активін і Тренер створені таким чином, що вони виділяють живильні речовини в грунт рівномірно - кожен день в рівних частинах, сприяючи рівномірному ж зростання зеленої маси. Під поняттям "продовженої" дії розуміється, що добриво Активін забезпечує газон поживними речовинами - 16 тижнів, а добриво Тренер - 4 тижні з моменту внесення. Обидва види добрива характеризуються гомогенним (однорідним складом) і відносно невеликим розміром гранул - 1,5-2 мм, що істотно відрізняє їх від присутніх на ринку добрив випускаються на основі тукосмешіванія. Дані характеристики (розмір та гомоненность) дозволяють рівномірно внести добрива по всій площі газону для досягнення максимального ефекту.

Активин : Склад

Цікаво відзначити і той факт, що в лінійці добрив Актвін прісутня стартова формула яку вносять як восени, так і при посіві і характеризується високим вмістом фосфору (елемента відповідає за розвиток кореневої системи) і цинку (елемента відповідає за клітинний розподіл). Весняно-літні формули Тренера і активін містять високий вміст заліза - до 2,5% що покращує перебіг фотосинтетических процесів і забезпечує газону яскраво зелений окрас. Відмінності Активіна і Тренера полягають у тому, що останній розрахований на застосування в умовах інтенсивного навантаження на килимовій покриття - футбольні та гольф поля, ігрові майданчики. Спеціально для зняття стресового навантаження до складу добрива включені дві найважливіші амінокислоти - лізин і гліцин - мета яких - послабити вплив від механічних навантажень на килимове покриття і сприяти його якнайшвидшому поновленню. Норма витрати обох типів добрив - 25-35 гр на 1 м2.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 22,7 кг
Похожие товары