Удобрение Мастер

Производитель:
Agrisol
Модель:
Master_fert
Условия оплаты и доставки
Цена: 1930.24 грн
(Итого к оплате: 1930.24 грн)
Комлексне добриво Мастер


Комплексне добриво МАЙСТЕР випускається в декількох співвідношеннях NPK, спеціально збалансоване для живлення рослин на різних стадіях розвитку і за різних умов вирощування (грунт, торфосуміші, мінеральна вата, перліт і т.д.).
МАЙСТЕР забезпечує величезні переваги для росту рослин: - швидкий ріст рослин завдяки безпосередньому поглинанню поживних речовин; - рівномірне зростання завдяки низькій концентрації солей при фертигації; - отримання ранньої і високоякісної продукції завдяки прискореному зростанню рослин і збалансованому співвідношенню N: P: K; - відсутність хлорозів завдяки наявності магнію і мікроелементів в майстер; - контрольована щільність і розмір листя, форма і якість плодів.
ХАРАКТЕРИСТИКА ХІМІЧНОГО СКЛАДУ
Всі види Майстра характеризується:
• ідеальної розчинність;
• збалансованим співвідношенням N: P: K для різних стадій розвитку рослин;
• низькою електропровідністю;
• простотою в обігу;
• можливістю змішувати різні типи Майстер і, відповідно, отримувати необхідні пропорції N: P: K.
Кожна формула майстер має різне забарвлення, що дозволяє відстежувати ступінь і швидкість її розчинення або змішування з іншими препаратами.

УПАКОВКА
Мішки вагою 25 кг.
ЗАСТОСУВАННЯ
МАЙСТЕР ефективний і простий в застосуванні. Вам тільки необхідно вибрати потрібну співвідношенням ня N: P: K, оптимальне для даної сільськогосподарської культури і стадії розвитку рослин, і необхідну кількість добрив.
Норми витрат всіх видів ДОБРИВ ЛІНІЇ МАЙСТЕР Фертигація (крапельне зрошення, шланговий полив): 5-10 кг добрива на 1 га на добу. Листова підгодівля: 0,200-0,40 кг на 100 л води.
Справа МАСТЕР®а боїться
Живлення рослин є виключно важливою складовою частиною обміну речовин в рослинному організмі, оскільки воно визначає спрямованість біохімічних перетворень речовин, зростання, розвиток, продуктивність рослин і якість урожаю. Воно дуже тісно пов'язане з наявністю в грунті рухомих форм елементів і придатності їх для рослин. Кількість елементів живлення, що надійшли в рослини, залежить від особливостей хімічного складу культур і від величини врожаю. Чим вище урожай тієї чи іншої культури, тим більше потрібно поживних речовин. Особливо це актуально при вирощуванні високоврожайних гібридів.
Продукція італійської компанії "Валагро" є безперечним лідером в Україні як по співвідношенню ціна / якість, так і за обсягами продажів. Одним з найбільш популярних продуктів крім стимуляторів Мегафол, Віва, Кендал, Радіфарм, добрив для листкового підживлення Брексил і Плантафол є комплексне добриво Майстер.
Майстер це концентроване добриво з високим вмістом поживних речовин, який точно збалансований для різних стадій зростання і особливостей грунту. Всі мікроелементи знаходяться в доступній для рослини (хелати EDTA -Cu, Fe, Mn, Zn) формі. Рекомендації щодо застосування добрива Майстер при краплинному поливі на 1000 м2:
• Томати - 0,4-0,6 кг / день протягом стадії вегетації і раннього цвітіння, починаючи зі стадії формування плоду, ця норма повинна бути подвоєна;
• Огірки - 0,5-0,75 кг / день протягом стадії вегетації, починаючи зі стадії цвітіння 1,25 кг / день. • Виноград - 0,4-0,6 кг / день протягом всієї вегетації;
• Троянди - 0,3-0,5 кг / день протягом всієї вегетації.
Добриво подається з кожним надходженням води у всіх вищезгаданих випадках. Як і Плантафол, Майстер можна використовувати і некореневим способом з концентрацією робочого розчину:
• овочі та квіти в теплицях - 0,1-0,2% розчином (1-2 кг / 1000 л води);
• овочі у відкритому грунті 0,1-0,2% розчином (1-2 кг / 1000 л води);
• садові культури - 0,25-0,5% розчином (2,5-5 кг / га);
• технічні (польові) культури - 0,5-0,75% розчином (2,5-7,5 кг / га).


Спецификация:
Параметр
Фасовка 25 кг
Похожие товары