• Флористін
  • Флористін

Флористін

Производитель:
Ukravit
Страна производитель:
Украина
Модель:
212545
Условия оплаты и доставки
Стоимость: 47.25 грн
(цена: 45.00 грн)

ФЛОРИСТІН

Готовий до застосування інсекто-фунгіцид для захисту декоративних культур, квітів, вазонів, що не вимагає попереднього приготування робочої рідини та пошуку обладнання для застосування.

  • Контролює широкий спектр шкідників та хвороб;
  • Готовий до використання засіб, що не потребує спеціального приготування робочого розчину та обладнання для застосування;
  • Оснащений пристроєм для обприскування - пульверизатором
  • Безпечний для людей та природного середовища

 

Діюча речовина: тіаметоксам 0,1 г/л + піридабен 0,15 г/л + пенконазол 0,2 г/л

Препаративна форма: Будь-яка інші рідина (спрей)

Культура: Кімнатні рослини, вазони, декоративні рослини в т.ч. квіти  

Спектр дії: Щитоноски, кліщі (види), попелиці, трипси, білокрилка, пильщик, цикадки, совки, борошниста роса, іржа (види)

Норма витрати препарату: 500 мл на 10 м2

Спосіб, час обробки: Обприскування в період  вегетації за появи шкідників та прояву хвороб (профілактично та лікувально)

Застосування: Обприскування рослин проводиться з моменту появи шкідників або коли стануть помітними ушкодження рослин а також профілактично чи за перших ознак хвороб. Обприскують всі зелені частини рослин, з відстані 30-50 см до рослини,  не допускаючи стікання розчину з поверхні листків та стебел. Після обробки кімнатних рослин провести провітрювання приміщення впродовж 30 хв.

Застосування для знищення синантропних комах: Для знищення комах препарат застосовують у середині приміщещь різних типів та призначення. Обробку проводять шляхом обприскування поверхонь в місцях виявлення, локализації і переміщення  тарганів, мурах, з розрахунку 50 – 100 мл/м2. Особливу увагу приділяють отворам і щілинам у стінах,  порогах, вздовж плінтусів, вентиляційних віддушин, місцях стику труб водопровідної, опалювальної і каналізаційної систем, у місцях мийки посуду  та інш. Обробку проводять одночасно в усіх приміщеннях, заселених комахами. Після обробки приміщення лишають закритим на 4 години, після цього старанно провітрюють протягом не менше 30 хвилин і проводять вологе прибирання. Для прибирання використовують воду з милом або каустичною содою (1,5-2,5%),  а також інші миючі засоби. Повторну обробку препаратом проводять за нової появи комах.

Особливості застосування: Під час роботи з препаратом, а також в обробленних приміщеннях забороняється пити, курити цигарки, вживати їжу. Продукти харчування, корм і посуд заздалегіть  прибирають з місця можливого забруднення препаратом. Препарат не повинен потрапляти на нецільові об'єкти:  меблі, кухонне приладдя,  тощо. Слід виключити можливість  його надходження на відкриті ділянки шкіри і слизові оболонки очей. Не допускаються до обприскування  препаратом вагітні жінки.

Максимальна кратність обробок за сезон – 2. Інтервал між обробками – за появи нової популяції шкідників та прояву хвороб.

Упаковка: 500 мл.