Самшит

Производитель:
Ukravit
Страна производитель:
Украина
Характеристика:
Дифеноконазол 200 г/л, Крезоксим-метил 100 г/л
Модель:
samshit
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Стоимость: 869.40 грн/литр
(цена: 4347.00 грн)

Самшит

Системний фунгіцид від комплексу хвороб яблунь, персиків та виноградників

• широкий спектр захисної дії;

• високоефективний проти багатьох збудників грибкових хвороб;

• стійкий до змивання атмосферними опадами;

• покращує якість продукції, збільшує кратність плодових формувань;

• значна економія коштів;

• зниження вірогідності виникнення резистентності у патогенів.


Препарат ефективно працює, якщо дотримуватися температурних режимів, а саме вносити в грунт, коли середньодобова температура вище 10 градусів. Вносити препарат не рекомендується, якщо температура повітря перевищує 25 градусів по Цельсію. Вносити препарат треба у період вегетації, щоб підвищити ефективність лікувальної дії. Якщо купити Самшит заздалегідь, то економія в коштах може складати 5-10%


Культура

Норма витрати препарату

Спектр дії

Спосіб, час обробки

Строки очікування, діб

Яблуня, персик, виноград

3 мл на 5-8 л води на 1 сотку

Борошниста роса, парша, кучерявість листя, мілдью, оїдіум та інші

Обприскування в період вегетації (профілактично та за перших ознак хвороби)

30

Томати

3-6 мл на 5 л води на 1 сотку

Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз

Обприскування в період вегетації

30

Картопля

Фітофтороз, альтернаріоз


 Препаративна форма: Концентрат суспензії

Діюча речовина:Дифеноконазол 200 г/л, Крезоксим-метил 100 г/л

Хімічна група: Група стробілурінів та похідні триазолів

Токсичність: Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності (високостійкий у воді)

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки

Пакування: 5 л, 1 л


Сумісність:

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних. Однак в кожному конкретному випадку доцільно перевірити препарати на сумісність


Механiзм дії:

Має надзвичайно високу системну дію. Використовується в сільському господарстві проти широкого кола фітопатогенів. Позитивно впливає на рослину, забезпечує захист врожаю наступного року.

Крезоксім-метил - лікувально-захисний і викорінювати системний фунгіцид з тривалим залишковим ефектом, він інгібує мітохондріальне дихання внаслідок придушення активності с-редуктази. Потрапивши на поверхню рослини, діюча речовина пригнічує проростання спор и спороношення фітопатогенних грибів. Препарати на основі крезоксім-метилу відрізняються тривалим залишковим ефектом, сприяють придушенню проростання спор.  Малотоксичний для бджіл, средньотоксичний для риб. Нетоксичний для дощових черв'яків, птахів і корисних комах. Препарати на основі крезоксім-метилу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу для бджіл.

Дифеноконозол проникає в тканини рослини, повністю пригнічує ріст субкутикулярного міцелію, що знижує рівень спороношення патогена. Розчинність у воді 5 мг/л. Дія не залежить від погодних умов, однак при температурах 12 ° C і нижче ефективність препарату знижується. При обприскуванні препарат сорбируется листям, захищається та лікує. Тривалість дії препарату, який використовується з профілактичною метою проти парші та борошнистої роси - 6-7 днів, з лікувальною - 4-5 днів. Використовується також проти широкого кола патогенів з класів аскомицетов, базидиомицетов, дейтеромицетов.


Дифеноконазол перевершує більшість препаратів по спектру дії на фітопатогенів, не володіє побічним ретардантною дією на сходи і виключає їх зрідженість. Поглинання діючої речовини насінням і паростками відбувається поступово, фунгіцидна активність препарату стабільна протягом найбільш вразливих фаз розвитку рослин на початку вегетаційного періоду.

 

Ще однією особливістю дифеноконазола є м'якість дії на культурну рослину. У серії випробувань було з'ясовано, що в порівнянні з іншими речовинами при використанні кошти прискорюється проростання насіння на дві доби, а сходи з'являються одночасно. Відзначається також посилення кущистості і збільшення продуктивного стеблостою при однаковій довжині рослин, що істотно полегшує прибирання.

Обробку насіння препаратом можна починати задовго до сівби (протруєне насіння може зберігатися від декількох місяців до року).

Хоча препарат може використовуватися з лікувальною метою, найкращий результат дає його профілактичне застосування. Останнє обприскування повинно бути не пізніше, ніж за 20 днів до збору врожаю. При обробці насіннєвого матеріалу проникає глибоко всередину насіння і здатний поширюватися по мірі росту рослин по всім органам. Безпечний для бджіл. Не токсичний для птахів, дощових черв'яків. Малотоксичний для риб. Речовина практично не пересувається в грунті.


Максимальна кратність обробок за сезон: - яблуня, виноград -2, персик - 1.

Норма витрати робочого розчину:

Плодові — 500-1000 л/га, виноград — 500-800 л/га, польові культури — 200-300 л/га.  Норми витрат робочого розчину необхідно вибирати в залежності від фази розвитку культури та ступеня розвитку хвороби. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листкової поверхні та високому інфекційному фоні

Особливостi застосування:

Інтервал між обробками має складати 10-14 днів в залежності від прогнозу розвитку хворб та сприятливих для розвитку патогенів  погодних умов, температура повітря повинна бути від 15 до 25°С). Внесення добрив (особливо азотних) категорично заборонено!

Доставка Самшит. Купити Самшит можна з усіх регіонів України. Компанія Остер-Центр доставляє продукцію за 1-2 робочих дні

Якщо у вас лишилися питання по Самшит спеціалісти компанії Остер-Центр проконсультують та нададуть всю додаткову інформацію щодо застосування препарату.

Остерігайтеся фальсифікату! Компанія Остер-Центр, є офіційним дистриб’ютором всієї продукції компанії «Укравіт». Тому всі клієнти, можуть бути спокійні що якість і ціна на Самшит буде найкраща

 


 


Спецификация:

Параметр
Действующее вещество Дифеноконазол 200 г/л, Крезоксим-метил 100 г/л
Фасовка 5 л