Семена пшеници озимой Мулан

Цена: 5903.49 грн
(Итого к оплате: 5903.49 грн)

МУЛАН – це інтенсивний середньоранній сорт хлібопекарської озимої пшениці з потенціалом продуктивності зерна понад 10 т/га, це сорт колосового типу, у якого маса зерна в колосі може сягати 2 г. Завдяки високій адаптивності стабільно високу урожайність забезпечує навіть за несприятливих чи посушливих умов вирощування.

Сорт відзначається високою зимостійкістю, дуже пластичний до строків сівби та добре себе почуває після попередника пшениця. Серед його переваг – високий коефіцієнт кущення, висока посухостійкість, відмінна стійкість до вилягання та проростання насіння у колосі. МУЛАН має підвищену резистентність до борошнистої роси, фузаріозу, бурої іржі, але для реалізації потенціалу слід використовувати інтенсивну технологію захисту рослин від комплексу хвороб. За роки офіційного випробування в Україні (2008-2011 рр.) МУЛАН стабільно перевищував за продуктивністю стандартні сорти в умовах Полісся і Лісостепу та був на рівні стандартів у зоні Степу.

В Україні перші комерційні посіви елітного насіння для розмноження були зроблені восени 2011 року в господарствах партнерів, що знаходяться у Полтавській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Декілька великих агрохолдингів теж замовили та посіяли сорт МУЛАН для подальшого поширення насіння у своїх агроформуваннях. Не зважаючи на складні умови вегетації, зрідження та загибель рослин пшениці МУЛАН не виявлено, посіви знаходяться у доброму стані.

 

 

Спецификация:
Параметр
Фасовка 1000 п.е.