Гербицид Агил 100 ЕС

Цена: 756.00 грн/литр
(Итого к оплате: 3774.40 грн)

Селективний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами Формуляція: концентрат емульсії. Діюча речовина: пропахізафопу, 100 г/л


Селективний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами
Формуляція: концентрат емульсії.
Діюча речовина: пропахізафопу, 100 г/л
Пакування: 5 л
Клас небезпечності: II
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:
Агіл® 100, к. е. — післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами у посівах польових, овочевих культур, а також в садових насадженнях. Агіл® 100, к. е. — системний селективний гербіцид, діюча речовина якого швидко (протягом 1 години) поглинається листям і переміщується всередині рослини до коріння, столонів і кореневищ. Гербіцид руйнує життєві функції клітин бур’янів за рахунок пригнічення синтезу жирних кислот у клітинах. У результаті ріст злакових бур’янів припиняється протягом першої доби. Характерні симптоми проявляються на листі через 2–5 днів. Повна загибель бур’янів відбувається через 10 (однорічні) — 20 (багаторічні) днів залежно від погодних умов. Тепла, волога погода після обробки прискорює дію гербіциду. Молоді бур’яни, що активно вегетують, є більш чутливими до дії препарату.
РЕКОМЕНДАЦІЇ:
Агіл® 100, к. е. використовують шляхом одноразового обприскування вегетуючої культури незалежно від її фази розвитку, але після сходу злакових бур’янів. Злакові бур’яни більш чутливі до дії гербіциду на ранніх стадіях розвитку, ніж наприкінці кущення або на репродуктивній стадії. Строк останньої обробки до збирання врожаю цибулі і томатів складає 30 днів, капусти білокачанної — 50 днів.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Норма витрати робочої рідини: 150–400 л/га

Спецификация:
Параметр
Культуры Подсолнечник, кукурудза
Фасовка 5 л.