Гербицид Бурефен Супер

Производитель:
Bayer
Модель:
0032
Условия оплаты и доставки
Фасовка 5л
Цена: 0.00 грн
(Итого к оплате: 618.75 грн)

Бурефен Супер

 

Селективний гербіцид контактної дії з посиленою ефективністю для адійногознищення широколистих бур’янів (в т.ч. щириці) на цукрових буряках..

  • Оптимальне поєднання широкого спектру дії та мінімальних затрат на обробіток 1 га.
  • Надійна дія та безпечність використання завдяки ретельно збалансованій рецептурі препаративної форми.
  • Безпечність для будь-яких наступних культур в сівозміні.
  • Розтягнуті строки застосування забезпечують можливість використовувати препарат в будь-якій програмі боротьби з широколистими бур’янами.
  • Зручність та економія при використанні, перевезенні, зберіганні (пакування 10 л каністра, максимальна норма витрати — 3 л/га).

Діюча речовина. фенмедифам, 160 г/л + десмедифам, 160 г/л

Препаративна форма. концентрат емульсії.

Спектр дії:

Щириця, Амброзія полинолиста, Воловик звичайний, Галінсога дрібноквіткова, Гірчиця польова, Глуха кропива, Грицики звичайні, Жабрій звичайний, Жовтозілля звичайне, Зірочник середній, Лобода, Лутига розлога, Мак дикий, Портулак городній, Редька дика, Рутка лікарська, Талабан польовий, Ториця, Вероніка, Гібіскус трійчастий, Гірчак, види, Дурман звичайний, Кролиця звичайна, Кропива жалка, Курай руський


Графік застосування

Цукрові буряки:

Дворазове внесення: 1,25–1,5 л/га

Одноразове внесення: 2,5–3,0 л/га

Для забезпечення надійного контролю на посівах цукрових буряків однорічних дводольних видів бур’янів у фазі 2-х сім’ядольних листків необхідно провести два послідовні обприскування гербіцидом Бурефен® Супер з інтервалом 7–10 днів, при нормі витрати 1,25 л/га.

На дуже забур’янених посівах норма внесення Бурефен® Супер може бути збільшена до 1,5 л/га.

В екстремальних випадках може бути застосоване одноразове обприскування посівів Бурефеном® Супер з максимальною нормою витрати 3,0 л/га. Обприскування рекомендується проводити при появі 4-х листків у бур’янів.

Для отримання захисту від широкого спектру бур’янів у післясходовий період рекомендується бакова суміш з гербіцидом Нортрон®. Оптимальним є застосування суміші з нормою витрати 1,0 л/га Бурефена® Супер + 0,25 л/га Нортрона®.

У випадку сильного засмічення полів гірчаками (Polygonum spp.) норма витрати Нортрона®може бути збільшена до 0,5-0,8 л/га. У випадку сильного засмічення щирицею, лободою та при внесенні у фазу 2–4 пар листків у бур’янів норма витрати може бути збільшена:Бурефен® Супер 1,5 л/га + Нортрон® 0,8 л/га.

 Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Упаковка. 10 л