Инсектицид Танрек в.р.к 12 мл

Производитель:
Август
Модель:
10505194
Условия оплаты и доставки
Цена: 5.78 грн
(Итого к оплате: 5.78 грн)

Танрек ®

Препарат призначений для активного захисту сільськогосподарських культур об колорадських жуків.

Діючий компонент: имидаклоприд, місткістю 200 г/л

Форма випуску : концентрат, який розчиняється у воді

Виробник: Росія, компанія "Август"

Період придатності: 3 роки від дати виготовлення, яка вказана на упаковці


Особливі переваги препарату Танрек:

  • має системний вплив у боротьбі з колорадським жуком, в прямому контакті з ним і при поглинанні оброблених часток культури
  • згубно впливає на дорослі особини і усі стадії розвитку личинок;
  • не боїться змивання дощами, оскільки має властивість утворення осаду на оброблених рослинах, тим самим створюючи для них інтенсивний захисний вплив;
  • має неймовірно сильний захист на довгий час і не вимагає повторної обробки;
  • не залежить від чинників довкілля, у тому числі від температури.

                                   
Спектр дії і особливості застосування препарату Танрек:

Одним з самих головних шкідників сільськогосподарських культур, а саме картоплі, є колорадський жук. Він має неймовірну стійкість і живучість по відношенню до хімічної дії. Він залишається в ґрунті для того, щоб перезимувати і проявити свою неповноцінну дію в період особливої врожайності. Оскільки такі жуки і їх личинки є отруйними для корисних комах і не лише, практично не маючи собі ворогів.

Препарат Танрек був виготовлений фірмою "Август" і є таким, що неймовірно діє у боротьбі з колорадським жуком. Він не викликає звикання шкідника і не шкідливий для картоплі, що обробляється. Одним з важливих цінних чинників, є його готовність до застосування при різних температурах довкілля.

Для обробки картопляних насаджень у боротьбі з колорадським жуком препаративною нормою витрат буде 1 мл на 5 л води для обприскування на вегетаційному етапі з витратою розчину по 5 л на кожні 100 м². Дозволяється обробляти картоплю 1 раз за сезон, а термін очікування складає 20 днів.


Купити дивовижний засіб захисту Танрек можна за хорошою ціною в Києві, з доставкою по місту або самовивозом, а також для будь-яких регіонів України, пересилкою логістичними компаніями.

Спецификация:
Параметр
Фасовка 12 мл.