Инсектицид Тор БТ 4мл

Производитель:
Ocean Invest
Модель:
tor_bt
Условия оплаты и доставки
Цена: 6.35 грн
(Итого к оплате: 6.35 грн)
ТОР БТ


Високоефективний інсектицид контактно-шлункової дії групи синтетичних піретроїдів для знищення широкого спектру комах-шкідників на капусті, картоплі, гороху, буряку, яблуні та хвойних декоративних деревах


·         характеризується низькими нормами витрат;

·          ефективно діє на основні стадії розвитку комах;

·          малотоксичний для теплокровних та безпечний для довкілля;

·          проявляє тривалу дію на шкідників;

·          екологічність та економічність застосування


Діюча речовина: Альфа-циперметрин, 100 г/л.

Препаративна форма: Концентрат, що емульгується

Культури: Капуста, Картопля, Зернові, Ріпак, Горох, Яблуня

Сумісність. Сумісний з більшістю засобів захисту рослин, за виключенням лужних. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність.

Механізм дії. Інсектицид контактно-шлункової дії, що належить до синтетичних піретроїдів Дія препарату впливає на нервову систему комах-шкідників, порушуючи проникнення  клітинних мембран і блокує натрієві канали,що призводить до паралічу центральної та периферійної нервової системи.

 Максимальна кількість обробок— 2.

Обприскування необхідно розпочати при перших ознаках появи шкідників. Обробку проводять з використанням високоефективної техніки, добиваючись рівномірного покриття надземних частин рослин робочим розчином та достатнього змочування всієї поверхні листя без стікання робочого розчину з обробленої поверхні. Своєчасність проведення захисних заходів, висока якість проведення технологій внесення препарату значно підвищують його ефективність. Обробку проводити при температурі повітря 15-25 °С.


Спецификация:
Параметр
Фасовка 4 мл