Инсектицид EKO OЙЛ СПРЕЙ

Цена: 122.92 грн/литр
(Итого к оплате: 614.88 грн)

EKO® ОЙЛ СПРЕЙ застосовується проти комах шкідників рослин або як допоміжний інгредієнт проти бур’янів. 2%-й водний розчин EKO® ОЙЛ СПРЕЙ використовується для..


Формуляція: парафінова мінеральна олива
Діюча речовина: парафінова мінеральна олива 98.8 % (820 г/л) + супутні домішки 1,2 %
ПАКУВАННЯ: 5 л

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

EKO® ОЙЛ СПРЕЙ застосовується проти комах шкідників рослин або як допоміжний інгредієнт проти бур’янів. 2%-й водний розчин EKO® ОЙЛ СПРЕЙ використовується для «обмивки» дерев. При використанні розчинів із іншими багатокомпонентними формуляціями рекомендовано провести тестову обробку на незначній ділянці перед масштабним застосуванням. Обробку препаратом EKO® ОЙЛ СПРЕЙ можна повторювати після інтервалу 10–12 днів на деревах та 7–8 днів на трав’яних культурах. Надані дози актуальні для стандартних оприскувачів.

УВАГА: розприскувати на суху поверхню рослин для забезпечення швидкого висихання розчину на рослині. Не вносити при температурі понад 32–34° C. EKO® ОЙЛ СПРЕЙ також може застосовуватись як підсилювач дії засобів захисту рослин від бур’янів: Використовувати об’єм води рекомендований до застосування із відповідними засобами захисту рослин від бур’янів.

ВЛАСТИВОСТІ:

Eko® Ойл Спрей це контактний засіб проти шкідливих комах на основі високоочищеної мінеральної оливи. Продукт визиває асфіксію комах покриваючи тонкою плівкою тіло комахи та, проникаючи у трахеї, спричиняє її загибель. Ефективний проти яєць тлі та кліщів, склеює та унеможливлює їх вилуплювання. Має репелентну дію на окремі види комах. Продукт застосовують для захисту трав’яних та кущових культур протягом усього періоду вегетації на відкритих та закритих ґрунтах. Eko® Ойл Спрей також може застосовуватись як підсилювач дії засобів захисту рослин від бур’янів.

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ:

Продукт не сумісний діметоатами та такими фунгіцидами як анілазін, каптан, фолпет, дінокап та іншими, що містять сірку. При окремих обробітках такими препаратами рекомендується витримувати інтервал між обробітками мінімум 2 тижні.