Гранфос/Пірімекс

Производитель:
MAC Ukraine
Модель:
pirimex
Условия оплаты и доставки
Цена: 26.00 грн
(Итого к оплате: 0.00 грн)
Пірімекс


Діюча речовина: Хлорпіріфос 100 г/кг


• Фосфорорганічний інсектицид проти ґрунтових шкідників (личинок озимих підгризаючих совок, жуків, личинок хрущів, дротяники, несправжніх дротяників, личинок кукурудзяного жука та інших) з високоефективним інсектицидною, акарицидними та нематоцидна діями.
• Надійно захищає коріння рослини від пошкодження шкідниками, завдяки довготривалому фумігантним дії.
• Внаслідок меншого негативного впливу шкідників, навіть при значній їх чисельності, покращує польову схожість культури.


Специфіка дії

• Інсектицидна дія
• Фумігантна дія
• Пролонгований ефект
• Широкий спектр застосування
• Нематоцидна дія
• Універсальна формула
• Не викликає резистентності


Механізм препарату

Дія препарату починається відразу після потрапляння в грунт. Має можливість паралізувати шкідника, внаслідок блокування нервової системи (ацетилхоліну). «Гранфос/Пірімекс» не є системним препаратом, а проявляє свою дію шляхом контактного і шлункового дії. Незважаючи на це, препарат не накопичується в рослині, і в переважній більшості має чисто контактний ефект, Препарат має інсектицидні, нематоцидні і акарицидні властивості.


Особливості дії

Контактна дія - відбувається відразу після внесення в грунт, зупиняючи рух (переміщення) шкідника, функціонування, а в подальшому і загибель, внаслідок блокування нервової системи. Шкідник гине ще задовго до того, як добереться до культурної рослини.
Шлункова дія- при потраплянні препарату в процесі дихання в організм шкідників - блокується шлункова діяльність, а в подальшому і загибель шкідника. Шлункова дія менше поширена, в зв'язку з поразкою шкідника ще до потрапляння діючої речовини в шлунок, і його загибелі до вживання тканин культурного рослини.

«Гранфос/Пірімекс» не відноситься до тих препаратів, які після багаторазового застосування втрачають свої властивості і ефективність впливу на шкідника. Після поразки цим ґрунтовим інсектицидом шкідник не має можливості, звикнути або виробити резистентність до даного продукту. Високопродуктивність «Гранфос/Пірімекс» і його летальність для фітофагів - це запорука ефективності системи захисту, і врожайності сільськогосподарських культур.

У «Гранфос/Пірімекс» відсутня резистентність


Норма внесення препарату

Культура: Кукурудза, Соняшник, Цукровий буряк, Соя та бобові, Рапс озимий/ярий, Пшениця/ячмінь, Картофель, Томати – 3-5 кг/га. Препарат діє проти комплексу грунтових шкідників.